2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kimdi burda unuttum ebebekten deterjan sipariş eden🤦🏻‍♀️sağolsun iyiki yazmış indirimle aldım şimdi bende 5000ml baya gider çok iyi fiyat☺️🌷

Hadi yine iyiyiz kızlar 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20231219_235608.jpg
    IMG_20231219_235608.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 45
Hadi inşallah önce sağlıklı sarışın renkli gözlüyüde araya sıkıştırayım 😁 bebelerimiz olur amin 🤲
Canım ben kumralım, eşim de kumral. Benim rahmetli annem yeşil gözlü kardeşim renkli gözlü eşimin ailesi komple esmer sadece kv beyaz tenli, bakalım ne olacak, rüyamda hep sarışın yeşil gözlü bir bebek görüyorum. Aynen canım renkli gözlü olsa ne güzel olur (tabiki önceliğimiz sağlık) ama anneme benzesin coook işyerim

Canım ben kumralım, eşim de kumral. Benim rahmetli annem yeşil gözlü kardeşim renkli gözlü eşimin ailesi komple esmer sadece kv beyaz tenli, bakalım ne olacak, rüyamda hep sarışın yeşil gözlü bir bebek görüyorum. Aynen canım renkli gözlü olsa ne güzel olur (tabiki önceliğimiz sağlık) ama anneme benzesin coook işyerim
Bence rüyanda gördüğün gibi olacak Atlas ❤️🌺 anneler hissedermiş. Ben hiç görmedim ya rüyamda

Maşallah senin ihtimaller daha yüksek dediğin gibi önce sağlık hayaller dualara emanet 🤲😍

Kızlar bugün kasılma denen illeti öyle bir hissettim ki .. karnımın sağ tarafında gözle görülür ciddi bir yumruklaşma oldu . Ellediğimde aşırı sertti ve orası o an uyuştu .. bu bahsettiğim şey de 2-3 dakikada bir oldu ve 1 saat sürdü ortalama. Yemekten sonra da olmaya devam etti ama azalarak bitti çok şükür. 🙏🏻
Canım sen sürekli karnını kontrol ediyor musun, kasılmayı öyle mi fark ettin ? Ben karnımda öyle bi değişiklik hissetmedim hiç

Benim kendi doktorumda ciddiye almadı ki😂 bu haftalarda kasılma olmaz o sacmalamış dedi😂 bende anlamadım acıkcası ama bakanda pratisyen hekimdi o da cok ciddiye almadı bi biz alıyrouz sanırım
Benim doktorum boyle degisik bir burusma gibi goruntu vardi ultrasonda onu gosterdi bak kasilma gorunuyor dedi de neyse insallah onemli degildir ben kontrole gittiğimde birdaha sorarım☺️

Bende onu ayırt edemiyorum kuzum acaba başı mi ayaklarımı kontrolüm de haftaya cuma bakalım aynı şekilde kalacak mı yoksa değişecek mi 4-5 gündür aynı senin de dediğin gibi vuruyor sızlıyor değişik bı acı mi desem ne desem bişey oluyor gobegin üzerine de vuruyor kafamı karıştırdı sıpa 😂🥴 doulamada sordum simdi oda oyun bebeği daha çok döner bu haftalarda dedi içim rahatladı 😅
Artık büyüdüler, kemikleri sertleşiyor iyice. Her yere aynı anda yetişiyorlar 🤣 doktor da öyle demişti baş aşağı şu an diyince ben normal mi dedim çok normal daha döner durur o dedi 😊 ama vajinaya vurduğunda tedirgin oluyorum rahim ağzını kısaltacak diye 🥲

X