2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Merhaba ben de gecen hafta 15+6da doktora gittigimde sol tarafimda arada bir batma ama kasik agrisi gibi bir agri olmadigini soyledim doktorum muayane ederken gosterdi bak rahminde kasilma var o agriya bu sebep oluyordur dedi. Cok erken degil mi kasilma icin dedim hayir bunu dogum kasilmasi gibi dusunme bu haftalarda normaldir yorgunluk ve stres kaynakli olabilir dedi acikcasi ben de sonra cok kafaya takmadim ama simdi sizin doktorunuzun dediginden sonra bi merak ettim tekrardan acaba onemli bir sey mi diye.
Benim kendi doktorumda ciddiye almadı ki😂 bu haftalarda kasılma olmaz o sacmalamış dedi😂 bende anlamadım acıkcası ama bakanda pratisyen hekimdi o da cok ciddiye almadı bi biz alıyrouz sanırım

Benim kendi doktorumda ciddiye almadı ki😂 bu haftalarda kasılma olmaz o sacmalamış dedi😂 bende anlamadım acıkcası ama bakanda pratisyen hekimdi o da cok ciddiye almadı bi biz alıyrouz sanırım
O haftalarda gayet de kasılma olabiliyor benim olmuştu. Hatta sonrasında magnezyum kullanmaya başlamıştım

Kızlar herkese merhaba ben de 26 haftalık hamileyim doğumum nasipse benim de mart ayına denk geliyor sizlere bi sorum olacak benim 2. Üç aylık dönemden itibaren verdiğim kan testlerinde hep tsh değerim 3 ün üzerinde bazen 4 değerinde oluyordu dr um da bu yüzden dahiliye uzmanına yönlendirmişti aylık takip edilmesi gerekiyormuş bugün tekrar kontrole gittiğimde değerim 3.57 olmuş benim gibi tsh değeri yükselmiş olan ya da bunun için gebeyken ilaç tedavısı gören var mı bu değerin artmasının ne gibi riskleri var bilen varsa söylerse çok sevinirim

Kizlar fiyati cok iyi düşmüş 🤩 kaptim 1 tane ilgilisine duyrulur LCW26 koduyla 110 tlye dusuyor kargoyla 140 oldu misss

Eklentiler

• IMG_0507.png
    IMG_0507.png
    518,5 KB · Görüntüleme: 61
Kızlar herkese merhaba ben de 26 haftalık hamileyim doğumum nasipse benim de mart ayına denk geliyor sizlere bi sorum olacak benim 2. Üç aylık dönemden itibaren verdiğim kan testlerinde hep tsh değerim 3 ün üzerinde bazen 4 değerinde oluyordu dr um da bu yüzden dahiliye uzmanına yönlendirmişti aylık takip edilmesi gerekiyormuş bugün tekrar kontrole gittiğimde değerim 3.57 olmuş benim gibi tsh değeri yükselmiş olan ya da bunun için gebeyken ilaç tedavısı gören var mı bu değerin artmasının ne gibi riskleri var bilen varsa söylerse çok sevinirim
Kuzum bildiğim A Afratafrac var tsh takibi yaptıran. Görünce yazar zaten ☺️

Kızlar bugün kasılma denen illeti öyle bir hissettim ki .. karnımın sağ tarafında gözle görülür ciddi bir yumruklaşma oldu . Ellediğimde aşırı sertti ve orası o an uyuştu .. bu bahsettiğim şey de 2-3 dakikada bir oldu ve 1 saat sürdü ortalama. Yemekten sonra da olmaya devam etti ama azalarak bitti çok şükür. 🙏🏻

Kızlar bugün kasılma denen illeti öyle bir hissettim ki .. karnımın sağ tarafında gözle görülür ciddi bir yumruklaşma oldu . Ellediğimde aşırı sertti ve orası o an uyuştu .. bu bahsettiğim şey de 2-3 dakikada bir oldu ve 1 saat sürdü ortalama. Yemekten sonra da olmaya devam etti ama azalarak bitti çok şükür. 🙏🏻
Demek ki takip etmek gerek kuzum iyi yapmışsın takip ederek inşallah uzun süreli olmaz 🙏🏻

Bugün çok strese girdin diye öyle olmuştur kuzum. Senin derdine çare bulman kazım 😢

X