2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar doktora yazdım şimdi viks kullanabilir miyim diye. Vicks yerine zencefil veya ıhlamur çayı daha güvenilir olur yazmış . Ben 2 gündür sabah akşam sürüyorum boğazlarıma. Bir zararı olmamıştır dimi ya

Benim mide bulantılarım geri döndü sanki tamda yeni hamileliğimi öğrendiğim haftalar böyleydim

Bebek arabalarimiz aynı bende çok beğendim alırken sürüşüde çok güzel haftamizda aynı seninle demekki bu haftalarda böyle olması normal gerçekten bazen benimde midem.agzima geliyor gözümden yaş geliyor o yanma hissi çok kötü elma kemiriyorum sürekli

Bu erkekler neden böyle hiçbir şeyden anlamıyor
Dede gibiler içleri geçmiş ben yedi yirmi dört bebeme dokunabilirim elim istemsiz karnımda sürekli bide açıp açıp aynaya bakıyorum akşam eve gidince göbeğimi görebiliyorum sadece tam buldumcuk oldum gerçekten ama ne yapayım hala inanamıyorum

Ben de uzanamam tabi ki böyle. Şimdi tüm gün yatıyorum koltukta yani

E yani tabi ki. Eşlerimizin bunu anlayamaması saçma. Neyse sonra özür diledi. Haklısın dedi. Ablası aklına gelmiş ablam da kötü olmuştu kv kp ile dedi. Çok şükür düşünebildi yani

Olmamıştır Allah ın izniyle kuzum hiç düşünüp kafana takma lütfen

Ben de uzanamam tabi ki böyle. Şimdi tüm gün yatıyorum koltukta yani
İşte hep bunu de eşine ben öyle diyorum mesela benim eşim diyorki annen gitdikten sonra benimkiler gelicek ya diyorum anla beni bir bilsem yardım edicekler aksine fazla iş olucak ben rahat edemicem sinirden sütüm olsa bile kesilicek adım gibi eminim yardım olmucak her şey yine bana kalıcak sözde her kese söyliceklerki gitdik kızı tek koymadık

Bu erkeklerin sırf onunla evlendik diye ana babalarını kendi ana babamiz gibi düşünebilmemizi istemelerini anlayamıyorum yav ben alışamiyorum istemiyorum saygı duyuyorum ama ısınmıyor rahat edemiyorum uzak olsunlar benden hele böyle stresli durumlarda gelip ne yapacaklar bide seninkiler yaşlı seni normal zamanda bile strese sokuyorlar Alllahtan üstelememis kocan

bende aynı mantıktayım canım. e bebekte gösterdi müşteri temsilcisi 4 5 tane. travellar onu tak bunu tak hem zor geldi hem de baya ağırlar. söylediğine bakayım bende

İşte mesela bende de şöyle birşey var onlar varken herşeyi kontrol altında tutmam lazım. Mutfağa girdiğinde bile. Çünkü benim kuralllarım var ve o bu kurallara uyabilecek biri değil. En basitinden bana yemekler kokuyor istediğini yaptıramam yani ona. Bu sefer aç kaldık olacak

Çok şükür ama yine de konuyu aşması beni üzdü yani. Ben de anlamıyorum gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…