2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bizde kontrolden çıktık, her şey çok şükür yolunda gidiyor, 28+2 olduk bugün, 1350 gram 38 cm olmuş boyu da😍 ellerde uyuşma içinse, çekeceksin doğumdan sonra geçicek dedi ödemden dolayı böyle oluyor bunun için yapcak bir şey yok dedi maalesef ki🙄 ama onun haricinde her şey güzel gidiyor bakalım
Maşallah kuzum maşallah 🧿❤️ bende de uyuşukluk var ama sadece sabah. Sonra açılıyor şükür. O da bence kolumun üzerine yatmaktan

Kızlar bizde kontrolden çıktık, her şey çok şükür yolunda gidiyor, 28+2 olduk bugün, 1350 gram 38 cm olmuş boyu da😍 ellerde uyuşma içinse, çekeceksin doğumdan sonra geçicek dedi ödemden dolayı böyle oluyor bunun için yapcak bir şey yok dedi maalesef ki🙄 ama onun haricinde her şey güzel gidiyor bakalım
Maşallah canım iyi olmanıza sevindim 🧿🧿😍

kızlar merhaba. bebek 1 hafta önden gidiyor. 32. hafta raporu son adet tarihine göre mi yoksa bebeğin ultrasondaki durumuna göre mi veriliyor bilginiz var mı?

Kocamla kavga ettik. Sinir etti beni. Annesi babası gelsinmiş bana bakmaya. Anlatamıyorum, istemiyorum diyorum. Sonra neyse ki aklı başına geldi özür diledi haklısın dedi ama yani başta öyle yapması da sinir etti beni. Zaten tansiyonum bizi korkutuyor o da korkuyor yine de bazen kendini tutamıyor anne baba mevzusu olunca 🙄🙄 asla istemiyorum ya asla yani daha nasıl söylim ben bilmiyorum
Kesin söyledi ailesine. Onlar da biz gelelim dediler, o da iyi falan dedi herhalde. Bu erkeklerin adeti niyeyse bize sormadan danışmadan böyle şeyler yapmaları çünkü. Hayır senin zaten tansiyon sorunun var. Neyse, özür dilemiş.

Erkeklerin hepsi düz mantık. Bir de şey var bir iş yaparken sadece o iş. Başka bir iş daha yapamıyor benim işim. Benim kafa her yerde çalışır mesela onu da bunu da şunu da yaparım 😅 o tek tek. O bitecek sonra diğerine geçecek. Bir de birşey yaparken etraf darmaduman 😂😂

Ah evet ya tın tın tın bir saatte bir de o işi ben yapsam on dakika 😂 geçen gün bi pilavı ben yapayım dedi pirincini suyunu yağını herşeyini islatmasina kadar yaptım gerisini o yaptı ne kaldıysa geride 😂 bir de elime sağlık diyor çok güzel oldu e o kadarını da yap diyemedim tabi hevesi kirilmasin diye benden güzel yaptın dedim sonra bir daha elini sürmez çünkü 😂

Ay kızlar çok güldüm aynı olurken kocamı okudum resmen yazdıklarınız da çok komikler cidden 🤣 bende diyormuş sadece benimki mi böyle meğer hepsi aynı model bu erkeklerin 🤣

Kızlar boğazlrım acıyor sanırım grip olucam. 2 gündür bopazlaeıma viks sürüyorum baya rahatlattı. Bebişe zararı yoktur dimi? İnternette ilk 3 ay önerilmiyor diyo

Kesin söyledi ailesine. Onlar da biz gelelim dediler, o da iyi falan dedi herhalde. Bu erkeklerin adeti niyeyse bize sormadan danışmadan böyle şeyler yapmaları çünkü. Hayır senin zaten tansiyon sorunun var. Neyse, özür dilemiş.
Yok ailesi durumu bilmiyor kuzum. Bilseler onlar da şuan acillik olmuştu benim kocam da nasıl gitcem vs diyecekti. Bunu bahane ederek söyletmiyorum durumları. İyi diyoruz sadece onlara. Bana sormadan da gelin diyemez. Onlar demiş gelelim diye eşim de yok demiş. Cansu da yok dedi demiş. Zaten tam bir kayınvalide. Cansu böyle dedi Cansu şöyle dedi. Benn kendi anneme de yok diyorum senin annen kim yani

Ay kızlar çok güldüm aynı olurken kocamı okudum resmen yazdıklarınız da çok komikler cidden 🤣 bende diyormuş sadece benimki mi böyle meğer hepsi aynı model bu erkeklerin 🤣
Erkeklerin hepsi aynı model tek tip 😂😂😂 inşallah erkek anneleri bu durumu değiştirecekler 😂😂😂😂

Buda bizden olsun 25+1 den
+11kg ile devam 😬🙈

Eklentiler

• IMG_20231218_143432.jpg
    IMG_20231218_143432.jpg
    99,2 KB · Görüntüleme: 78
Evet kesinlikle her aile için bir dert. Biz uzak olduğumuz ve onun ailesi yaşlı olduğu için daha büyük dert bizde. Gelmeleri demek 2-3 ay kalmaları demek. Hani böyle biraz kalsın gitsin yok. Öyle olsa tamam 2 hafta kalsınlar sesim çıkmaz ki
Anladım kuzum benimkiler yaşlı diğil ama kp çok zor birisi rahatlığına düşkün 1 günde kaç tane yemek hazır ediyorlar her şeye karışır yani kısacası onların gelmeyi benim için fazla iş olucak yani ben dinlenemicem birde ben utanan biriyim yani uzanamam bile yanında ama annem iyiki geldi hep diyorum yoksa ilk gebeliğimde olduğu gibi hep ayakta olucaktım

kızlar merhaba. bebek 1 hafta önden gidiyor. 32. hafta raporu son adet tarihine göre mi yoksa bebeğin ultrasondaki durumuna göre mi veriliyor bilginiz var mı?
Bebeğin önde gitmesi doğum tarihini etkilemiyor. Son adet tarihinize göre verirler

Yok ailesi durumu bilmiyor kuzum. Bilseler onlar da şuan acillik olmuştu benim kocam da nasıl gitcem vs diyecekti. Bunu bahane ederek söyletmiyorum durumları. İyi diyoruz sadece onlara. Bana sormadan da gelin diyemez. Onlar demiş gelelim diye eşim de yok demiş. Cansu da yok dedi demiş. Zaten tam bir kayınvalide. Cansu böyle dedi Cansu şöyle dedi. Benn kendi anneme de yok diyorum senin annen kim yani
Benim eşimin ailesi de yaşlı. Gerçekten bunun sorun olduğunu evlenmeden bilmezdim ben de 😏 bir kere eski kafa oluyorlar taktıkları şeyler çok farklı. Onun dışında da ben de kesinlikle rahat edemem öyle yanlarında. Ben de bu yatarken vs gelelim diye soruyorlardi ben de yok gerek yok diyordum. Benim annem de yakın sonuçta. İlla birine gitcek olsam veya biri gelecek olsa kendi ailem olur.

MaşAllah canım iyi gitmesine sevindim🥰

X