2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Allahın izniyle düzene girecektir kuzum ya belkide nst de arttırabilir stresi bilemedim ama doktor dediyse o kalp sesini duymak ay kasılma var mı yok mu endişesi tabi etkiler Bencede sen hep mutlu ol bebişin de mutlu olsun önemli olan o 😍
İnşallah kuzum 🙏 dua ediyorum normale dönsün mümkün mertebe karnımda büyüsün bebeğim diye 🙏

Kızlar eds yöntemi evet mantıklı, bebiş memeyi tutuyor sonuçta, kaşık biberon değilde ben arastrdım şırınga daha ıyı gbi geldi bna

Buarada biberona alışma durumu bebekten bebeğe değişiyor
Bnım oğlum emmedi 6 gün falan sürdü. Bıtaraftan sağıyordum, 3 gun kuvezde kaldı hemşireler dayıyordu bıberonu şak şuk.
Ödüm koptu alışacak diye, 1 hafta sonra evımızdeydık, emmeye bi başladı 7.ay bıtene kdr full emdi. Emmekten ek gıdaya bıle zor geçtım çunku memede doyuyordu. Hatta ek gıdaya geç geçtgı için ve hrşeyı blenderdan geçirip verdgım için pıtırlı gıdaya zor alıştı. Bıberon desenız agzına sürmedı, ne bıberon ne emzik,
17 ay emzirmiştim

Eklentiler

• IMG_0291.png
    IMG_0291.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 46
26+2 de kontrol olduk cuma günü şükür minnoşum 1043 gr olmuş.
Şeker testi yaptırdım ben 83-162-123çıktı doktor sorun yok ama fazla tatlı yeme dedi sadece. İki haftada bir kontrol var inş hepsi vaktinde gelir 🙏🏻 Ben gruba pek giremiyorum yetişemiyorum arada bakıyorum . Odasını hallettim. Çoğunluk tamam ama sadece bebek arabası yok birtürlü alamadım bakalım yılbaşına kadar almam lazım inş yani🤭

Canım benim o kadar çok insan var ki aynı durumda hiç kafanıza takmayın bebeğiniz sağsağlım gelecek🙏🏻 Bende de tansiyon var ama sabitledim 13-6 ya kendimi telkin ediyorum sürekli .
Ayyy nasıl güzel bir tansiyon maşallah 🧿🧿 keşke bende de olsa öyle daha ne isterim. Tansiyonumu ölçmeye korkar oldum. 13-9,14-9 hep 😞

26+2 de kontrol olduk cuma günü şükür minnoşum 1043 gr olmuş.
Şeker testi yaptırdım ben 83-162-123çıktı doktor sorun yok ama fazla tatlı yeme dedi sadece. İki haftada bir kontrol var inş hepsi vaktinde gelir 🙏🏻 Ben gruba pek giremiyorum yetişemiyorum arada bakıyorum . Odasını hallettim. Çoğunluk tamam ama sadece bebek arabası yok birtürlü alamadım bakalım yılbaşına kadar almam lazım inş yani🤭
Oyy maşallah tombişe 🧿🧿 yarın bende 26+4 olacağım doktorum 1100 gr olmalarını istiyor inşallah olmuşlardır Allahın izniyle 🙏🏻🙏🏻 odasını da halletmişsin kız ne güzel ağırlaşmadan aradan çıkmıştır, Ocak gelmeden arabayı da hallet bence fiyatlar ne olur Allah bilir 🤭

Ay instada karşıma çıktı ücretsiz aptamil böyle bir şey yapmış düşünen varsa kontenjan dolmadan kayıt olup izleyebilirsiniz kızlar
Ben hepsine kaydoldum

Bende sabah 9 da gideceğim kontrole sormadım da 28+3 oluyor tahlil ister mi acaba aç mı tok mu gitsem , 1 saat araba kullandığım içinde aç gitmek biraz zorluyor artık
Canım bilemedim ki yolda baya uzunmuş senin ama benim doktorum tahlil isteyeceği zaman önceden hazırlıklı gelmem için uyarıyor genel de bir şikayetim yoksa tahlil de yapmıyor

Canım bilemedim ki yolda baya uzunmuş senin ama benim doktorum tahlil isteyeceği zaman önceden hazırlıklı gelmem için uyarıyor genel de bir şikayetim yoksa tahlil de yapmıyor
Özel muayeneye gittiğim doktor 32.haftada tahlil istiyorum dedi ama yarın gideceğim perinatolog araştırma hastanesinde bende kararsız kaldım kendim araba kullanıp gitmesem aç gideyim dicemde bakalım denerim sabah aç gitmeyi napalım

Özel muayeneye gittiğim doktor 32.haftada tahlil istiyorum dedi ama yarın gideceğim perinatolog araştırma hastanesinde bende kararsız kaldım kendim araba kullanıp gitmesem aç gideyim dicemde bakalım denerim sabah aç gitmeyi napalım
Yine de bi sandviç yanında dursun bence en azından iyi hissetmezsen hemen elinin altında açıp yersin araba da canım

Ayyy nasıl güzel bir tansiyon maşallah 🧿🧿 keşke bende de olsa öyle daha ne isterim. Tansiyonumu ölçmeye korkar oldum. 13-9,14-9 hep 😞
Kuzum anlıyorum seni hatta doktorda iken 16 şarı gördük ama artık stresten dedik bak görürsün bişey olmayacak tansiyon yok ben de de sola yat dinlen ve ölçüm yap.

Oyy maşallah tombişe 🧿🧿 yarın bende 26+4 olacağım doktorum 1100 gr olmalarını istiyor inşallah olmuşlardır Allahın izniyle 🙏🏻🙏🏻 odasını da halletmişsin kız ne güzel ağırlaşmadan aradan çıkmıştır, Ocak gelmeden arabayı da hallet bence fiyatlar ne olur Allah bilir 🤭
Olmuşlardır kuzum çok hızlı büyüyolar . Hadi bakalım yarın minnoşlarında güzel güzelll göstersinler annelerine yüzleirni 🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿

Kuzum anlıyorum seni hatta doktorda iken 16 şarı gördük ama artık stresten dedik bak görürsün bişey olmayacak tansiyon yok ben de de sola yat dinlen ve ölçüm yap.
Benim de hastane de öyle oluyor çok strese giriyorum. Evdeyim raporluyum dinleniyorum. Ama işte aklıma fikirler de geliyor malesef. Sen kaç haftalıksın kuzum?

X