2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Gunaydın kızlar, güzel bi hafta sonu olsun
ayy aralık annelerıne bakayım dedim, okadar guzel doğumlar olmuşki, bnım bıle içim açıldı, tam feyz alınmalık, masallahhrkes açıklıkla gitmiş, kolay dogumlar olmuş, ayy misss
Normal dogum bekleyen arkadaslarım inşallah boyle kolay miss gbi doğumlarınız olur

Ay inşallah kuzum. Ben de okuyorum Aralık, Ocak, Şubat aylarını da. Beni neler bekliyor diye. Darısı başımıza inşallah.

Özellikle 2. ve 3. doğumu olanların çok rahat geçmiş vajinal doğumları. İnşallah benim bu ilk bebem için de vajinal doğum nasip olursa öyle olur diyordum içimden günlerdir Hepimizin öyle olsun inşallah.

Amin canım vajinal, sezaryen fark etmez hepimiz sağsalim kavuşalım yavrularımıza

Kızlar sizin gözlerinizde seğirme oluyor mu ? Ben ilk önemsemedim ama bikaç gündür sık sık gözüm seğiriyor. Bu da mı gebelikten yoksa ben her sorunumda gebeliği mi suçlamaya başladım

Kızlar ben anlamıyorum yavaştan almak istiyorum bebek kremi ve losyon ayrı ayrılıktamı almak lazım?krem ne için losyon ne için

Kızlar bu kivinin 2 li süt sağma makinası fiyatı diğerlerine göre çok uygun trendyolda yorumlarına bakıyorum çok iyi ben bunu alırım heralde.

Eklentiler

• IMG_20231216_120319.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 37
Ayy neler yapmışlar, doğumu nasıl karşılaşmışlar, ne kdr soguk kanlı davranmışlar, walla masallah

Ayy gerçekten mii maşallah sübhanallah rabbim bize de en kolay şekilde sağlıkla nasip etsin doğumlarımızı

Onları okudukça normal doğurasım geldi tabııkı farketmez,
her doğum özeldir
Normal yapacak olanlar inşaalh su gbi doğumları olur
Sen diyince ben de biraz girdim okudum. Özendim resmen rahat olup salsak bedenimiz yapacağını yapıyor aslında ekstra bi durum yoksa çatı darlığı çok iri bir bebek gibi

Kuzum ben aldım Helen
Çok beğendim
HOMELİFE EV TEKSTİL 6 Parça 1.kalite Bavul Organizer Valiz Düzenleyici Fiyatı, Yorumları - Trendyol canım ben bundan aldım güzelde geldi bende 30 dan sonra hazırlayacağım ne olur ne olmaz diye
Teşekkür ederim kızlar doktor da bana en iyi ihtimal 37 ama ani bir durumda 32-34 de olur dedi. O yüzden ben hazırlayacağım hazır kalsın eşim çantayı alır gelir bir durumda Allah korusun tabi ama

Kızlar bavul içi organizer alan varsa link paylaşabilir mi? Ben biraz erken hazırlanmayı düşünüyorum ihtimallerimden ötürü. Yani kendi kısmımı hazırlayacağım
Ben bundan aldım canım rabbim vakitlice sağlıkla miniklerimize kavuştursun inşalllah

Kızlar bavul içi organizer alan varsa link paylaşabilir mi? Ben biraz erken hazırlanmayı düşünüyorum ihtimallerimden ötürü. Yani kendi kısmımı hazırlayacağım
Bundan sipariş etdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…