2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Tweetty canım bak kiloda almış inşallah yarın kendi doktorun ile görüşüp daha iyi haberler alacaksın kendini düşürme hemen, dualarımız seninle ve bebişle
İnşallah kuzum çok şükür iyi kilo almış yakalamış zamanını hemen hemen çünkü o da gerideydi 10 gün kadar

Kuzum doopler de sıkıntı var işte ara ara. Zaten sorun o ve ac ölçümü

Düzelmiyordan kastın kaç mesela ? İçini ferah tut bak gör atlatacaksın bu süreci. Doktorlar her zaman en kötüsünü söylerler öyle olacağının bir garantisi yok.
Kuzum hiç söylemim boşver. Yüksek benim tansiyonum ama ilk kullanmaya başladığım hafta çok daha iyiydi

Kuzum doopler de sıkıntı var işte ara ara. Zaten sorun o ve ac ölçümü
Kuzum endişelenmekte çok haklısın hepimizin başına en ufak şey bile gelse çok büyük bir şey de gelse korkuyoruz endişe ediyoruz üzülüyoruz ağlıyoruz kendimizi harap ediyoruz. Ama belki çözülebilecek bir sorun belki kan sulandırıcıyla durumu hafifletebilirler sen hep iyiyi düşün çünkü tansiyonunda var kendini çok yormanı istemem burada her anımızı paylaşıyoruz birbirimizle o yüzden sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun güzel anne

Yarın kendi doktoruma soracağım kuzum bugün devlete gittim ben. 2 doktor ile ilerlemek için
Anladım cnm, usg farkıda olabılır, bebişin kalp atışı, kılosuda önemli, kilo alması guzel bi etken, kan akışı olmasaydı kilo alamazdı zten. İnşallah yarın bakalım doktorun ne dıyecek, mubarek cuma vaktı kuran kursundayım, dualarım senınle

Canım uyuduğumda saat 5e geliyordu sanırım öldüm resmen gece, eşime de bi şey diyemedim o da hasta yatıyordu. Nefes alamadım hiç ağlatacak derece ağrıdı en som biraz ağlıyordum bi baktım uyumuşum sabaha geçmiş kuru fasulye yemiştim sanırım omdan oldu

Annemi çağırabilirim ama kimseyi istemiyorum gerçekten istemiyorum yalnız kalmak istiyorum
Canım bence de eğer gelebilecek bir kişi varsa bile gelsin ben de kötüyken bulantılarım varken çağırdım dolabı bile açamıyordum Allah razı olsun gelip ilgilendiler seni anlıyorum yalnız kalmak istiyorsun ama emin ol destek olduklarında sana çok iyi gelecek her anlamda

Ay çok şükür geçmiş canım aman aman bundan sonra dikkatli yemek gerek gerçekten bende onu anladım

Çok geçmiş olsun canım çok şükür geçmiş ben de ağlıyorum ya akıyor hemen gözlerim bir yerim ağırınca

Çağırabilirim kuzum kız kardeşim de gelirim dedi annem de olabilir. Ama işte dediğim gibi kimseyle konuşmak bile istemiyorum ruh halim kötü

Çok sağol kuzum nolur bol bol dua et bize evet kilo alımı güzel olmuş bence de. Neye göre değişiyor bu durum anlamadım ben

İnşallah çözülebilir kuzum inşallah çözüme kavuşur sorunumuz iyi olcaz inanıyorum teşekkür ederim kuzum

Tamam ama kendini üzme inan sadece bebeğin sağlıklı seninle unutma
Çok şükür kuzum
Anladım canım inşallah kucağımıza alacağız sağlıkla bu günleri de ne günlerdi be diye anacağız
ahhh ahhhh keşke keşke zamanı gelse de zamanında sağlıkla kucağımıza alıp ne çektik diyebilsek. O zamanlar uykusuzlukmuş yorgunlukmuş bunların yanında hiçbir şey gibi gelecek bana bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…