2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Güzel haberler ile gel canım kaç hafta oldu şimdi. Kasılmam falan var mı hissediyor musun.
Ya gizem nasıl birşey hiç bilmiyorum ki daha önce yaşamadığımdan. Yarın göreceğiz artık zaten sık sık takipte olacağız şu sancı işini çözerim herhalde şuanlık birşey yok gibi duruyor

Kuzum seninle tam aynı haftayız biliyor musun 26+2 olmamız gerekirken bugün 25+5 çıktık doktor 4 gün geç döllenme diyor canım
Benim de geç döllenme başta hep geri çıkıyordu sonra yakaladı diye düzelttim ama şimdi de kilosu geri çıkıyor bakalım inşallah kilo almıştır minnak sevgilim

Dr bana bugün anlattı ama gel gör ki anladın mı canım hayır, karnını birşeyin sıkıp bırakması gibi dedi. Sık sık olması gerekli dedi. Sen zaten sancı olsa anlarsın dedi de, bende pek anlayacağımı sanmıyorum.

Benim de geç döllenme başta hep geri çıkıyordu sonra yakaladı diye düzelttim ama şimdi de kilosu geri çıkıyor bakalım inşallah kilo almıştır minnak sevgilim
Bir hafta geri çıkıyordu benimde kuzum. Şimdi 4 güne düşmüş doktor bu şekilde takip edeceğiz dedi bugün.

Bencede ya sancı denilen şey hissedilmeyecek birşey değildir birşeyleri yolunda olmadığını net hissettirir diye düşünüyorum

Bir hafta geri çıkıyordu benimde kuzum. Şimdi 4 güne düşmüş doktor bu şekilde takip edeceğiz dedi bugün.
Kuzum zaten bugün bir doktor dinledim önemli olan sat değil ilk 8 haftada yapılan ultrason bulgularımız diyordu. Herkesin regl süresi aynı değil geç döllenme vs o yüzden önemli olan bizim muayenelerimiz diyordu

Kuzum zaten bugün bir doktor dinledim önemli olan sat değil ilk 8 haftada yapılan ultrason bulgularımız diyordu. Herkesin regl süresi aynı değil geç döllenme vs o yüzden önemli olan bizim muayenelerimiz diyordu
Aynen canım, o çok önemli değil iki haftaya kadar normal kabul ediyoruz diyor doktor. Ben artık zaten o koltuktan uzun zamandır güzel şeyler duyarak ayrılmadığım için. Bu zamanlara şükür ediyorum yine canım.

Benim kilosu 10 gün geri işte inşallah düzelmiştir biraz. Bir de kan akışında problem görüldü inşallah o da düzelmiştir bu daha önemli tabi

Bu benim şimdi içmiyorum suyum fazla

Reactions: The
Benim kilosu 10 gün geri işte inşallah düzelmiştir biraz. Bir de kan akışında problem görüldü inşallah o da düzelmiştir bu daha önemli tabi
İnşallah canım. Düzelmiştir. İnşallah güzel haberler duyarsın. insallah prenses kiloda almıştır. Sende azıcık motive hissedersin canım. Güzel şeyler duymaya ihtiyacımız var.

tweeetyyy europh kızlar yarın güzel haberlerle çıkın doktordannst benim bir defa sancım çıktı zaten ufak sancın olursa hemen gösteriyor ama doktor umarsamadı ikinci defa çekilerken çıkmadı onuda zaten yürüyüş yaparken hiss etdimki çıkmıcak ağrım fazla yoktu seninde olmucak eminim

Amin kuzum amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…