2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay kızlar dün hiçbir şey yoktu. Azönce şok oldum. Göbeğim çatlamış kıpkırmızı yanyna çizgiler. Çok üzüldüm ya . Nasıl 1 günde bu kadar ani çatlar
Çok erken diğilmi ya bazen olmuyor diyorlar en son haftalarda 1 gün içinde çatlama oluyor bunun için neden üzülüyorsun amaaan ben krem bile etmedim son 1 ay vazelin ediyorum her gün bile diğil

Çok erken diğilmi ya bazen olmuyor diyorlar en son haftalarda 1 gün içinde çatlama oluyor bunun için neden üzülüyorsun amaaan ben krem bile etmedim son 1 ay vazelin ediyorum her gün bile diğil
Ya ne bileyim hiçbir şey yoktu. Bir anda görünce çok şaşırdım 27+6 bugün

Ay kızlar dün hiçbir şey yoktu. Azönce şok oldum. Göbeğim çatlamış kıpkırmızı yanyna çizgiler. Çok üzüldüm ya . Nasıl 1 günde bu kadar ani çatlar
Çok hızlı büyüyorlar canım ya bünyeye göre değişiyor 30. Haftalara yakınız ondan olabilir bende de hafif var bende hergün krem sürmüyordum 2 günde bir lierac kafama esince de bebe yağı sürüyordum karnıma göğüsüme falan takmayalım bebişlerimiz iyi olsunda

Tabikiii onlar hep iyi olsun ya benim vücudumda en sevdiğim yerim göbeğimdi. görünce çok üzüldüm ne bilim

Bnada ordaki kız 2 baklava dılımıne eşit demişti

Benim perşembe canım. Neden perinatologa gidiyorsun riskli mi
Şu an ciddi bir sıkıntı yok bildiğim canım kan pıhtılaşması var bir tek baştan beri ben perinatologa başladım önceki sağlık sorunlarımdan dolayı araştırma hastanesinde , bir de özel doktora gidiyorum , durumda bir değişiklik olmaz ise özel doktorda doğum olmasını düşünüyorum canım

Anladım kuzum . Ay özledim bebişi . Baya oldu görmeyeli . Haftaya görcez ne güzel

Olsun boş ver yeterki sağlıklı olsun 30 yaklaşıyoruz çok şükür
Çok şükür canım doğru diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…