2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım senin suyun gelmemiş yani o zaman değil mi ? Mantar kaynaklı akıntı mıymış?

Amin kuzum amin inşallah

Kızlar ben daha magnezyuma başlamadım kasılmam uyuşmam kramp falan yok ama olmasada başlamak mi gerekiyodu ki herkes kullaniyo bakiyorum da
Bana da ilk aylarda uyuyamadığım için vermişti magnezyumu. Doktora söylemedikçe kasılma ağrı uykusuzluk gibi bişeyler . verilmiyor galiba magnezyum

Bu gün oğlum çok tekmeliyor öyle edincede çok korkuyorum ya bazen tekmeleyince vajinada sızlıyor geçen günde öyle etdi 2 gün çok az tekmeledi

Ben de sadece karnıma yapıyorum kuzum çünkü gerim gerim geriliyorum. Göğüslerim de çok büyüdü ama rahatsızlık vermiyor açıkçası
Bende geriliyorum canım eskisi gibi ayakta duramıyorum karnım bana ağırlık yapıyor birde zayıf olduğum için sanırım daha çok zorlanıyorum

Yaa evet ben doktora sormayi unuttum ne zaman geleyim bir degisiklik var mi diye normalde tam 4haftada gidiyordum bu sefer 3.haftada gitmeyi düşünüyorum 30.haftyı geçicem çünku
Bana 3 hafta sonra gel demişti 24. Haftamda ondan önce hep 1 ay sonra görüşelim diyordu

canım şeker çıkarsa diyet verecekler ben zaten ona uygun beslenmeye çalışıyorum çok dikkat ediyorum başka ne olabilir ki 2 hafta da bir kontrole gidiyorum bebeğin kilosu normal o kadar saat aç kalamam ( sonucun her halükarda diyet olacağını düşünüyorum kolay kolay kimseye insülin başlanmadı okuduğum kadarıyla 2 baklavaya eşit olayı da mantıklı gelmedi o zaman baklava yiyip ölçülelim bebeğe zararı olduğunu düşünmüyorum ama anlamsız geliyor

Canım senin suyun gelmemiş yani o zaman değil mi ? Mantar kaynaklı akıntı mıymış?
Yani bu yeni gittiğim doktor böyle diyo suyun normal o akıntı mantar diyo ama benim bir aydır gün boyu damla damla çamaşırım yaşarıyo daha önce diğer doktorun yaptığı amnisure testi pozitifti kafam karışmadı değil bakalım inşallah su değildir.. en azından şu diye kafayı yiyodum hergun şimdi biraz da olsun kafamdan attım..

O kadar sızıntıya su azalmış olurdu galiba canım . Su normalse mantardır belki. Benim de akıntılarım zaten vardı bu haftalarda iyice arttı. Islak akıntılarım olmuyordu o da oluyor artık. Seninki de inşallah mantardır ilaçla bi nebze önüne geçilir, bebeğin suyu olmasından daha iyi.

Kızlar maalesef kaçtır yazdığıma cevap gelmiyor ben artık bu topiği takibi bırakıyorum herkese sağlıklı doğumlar

Evet gebelik şekeri çok cinsi ilerleyen bir durum. Şekerin direncine yüksekliğine göre diyet dışında insülin iğnesi de veriyorlar eğer aşırı yüksek ise ama inşallah hiçbirimizin kullanmasına gerek kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…