2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay kızlar 🥺🥺 dün hiçbir şey yoktu. Azönce şok oldum. Göbeğim çatlamış kıpkırmızı yanyna çizgiler. Çok üzüldüm ya . Nasıl 1 günde bu kadar ani çatlar 🥺🥺🥺🥺
Çok erken diğilmi ya🤔 bazen olmuyor diyorlar en son haftalarda 1 gün içinde çatlama oluyor bunun için neden üzülüyorsun amaaan ben krem bile etmedim son 1 ay vazelin ediyorum her gün bile diğil☺️

Çok erken diğilmi ya🤔 bazen olmuyor diyorlar en son haftalarda 1 gün içinde çatlama oluyor bunun için neden üzülüyorsun amaaan ben krem bile etmedim son 1 ay vazelin ediyorum her gün bile diğil☺️
Ya ne bileyim hiçbir şey yoktu. Bir anda görünce çok şaşırdım 🥺🥺🥺 27+6 bugün

Ay kızlar 🥺🥺 dün hiçbir şey yoktu. Azönce şok oldum. Göbeğim çatlamış kıpkırmızı yanyna çizgiler. Çok üzüldüm ya . Nasıl 1 günde bu kadar ani çatlar 🥺🥺🥺🥺
Çok hızlı büyüyorlar canım ya bünyeye göre değişiyor 30. Haftalara yakınız ondan olabilir bende de hafif var bende hergün krem sürmüyordum 2 günde bir lierac kafama esince de bebe yağı sürüyordum karnıma göğüsüme falan takmayalım bebişlerimiz iyi olsunda

Çok hızlı büyüyorlar canım ya bünyeye göre değişiyor 30. Haftalara yakınız ondan olabilir bende de hafif var bende hergün krem sürmüyordum 2 günde bir lierac kafama esince de bebe yağı sürüyordum karnıma göğüsüme falan takmayalım bebişlerimiz iyi olsunda
Tabikiii onlar hep iyi olsun 💕 ya benim vücudumda en sevdiğim yerim göbeğimdi. görünce çok üzüldüm ne bilim 😢

canım şeker çıkarsa diyet verecekler ben zaten ona uygun beslenmeye çalışıyorum çok dikkat ediyorum başka ne olabilir ki 2 hafta da bir kontrole gidiyorum bebeğin kilosu normal o kadar saat aç kalamam :KK43:( sonucun her halükarda diyet olacağını düşünüyorum kolay kolay kimseye insülin başlanmadı okuduğum kadarıyla :KK43: 2 baklavaya eşit olayı da mantıklı gelmedi o zaman baklava yiyip ölçülelim bebeğe zararı olduğunu düşünmüyorum ama anlamsız geliyor
Bnada ordaki kız 2 baklava dılımıne eşit demişti 🤔

Benim perşembe canım. Neden perinatologa gidiyorsun riskli mi
Şu an ciddi bir sıkıntı yok bildiğim canım kan pıhtılaşması var bir tek baştan beri ben perinatologa başladım önceki sağlık sorunlarımdan dolayı araştırma hastanesinde , bir de özel doktora gidiyorum , durumda bir değişiklik olmaz ise özel doktorda doğum olmasını düşünüyorum canım

Şu an ciddi bir sıkıntı yok bildiğim canım kan pıhtılaşması var bir tek baştan beri ben perinatologa başladım önceki sağlık sorunlarımdan dolayı araştırma hastanesinde , bir de özel doktora gidiyorum , durumda bir değişiklik olmaz ise özel doktorda doğum olmasını düşünüyorum canım
Anladım kuzum . Ay özledim bebişi . Baya oldu görmeyeli . Haftaya görcez ne güzel 😍

Olsun boş ver yeterki sağlıklı olsun 30 yaklaşıyoruz çok şükür🥰
Çok şükür canım doğru diyorsun 💕

X