2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yaptırırken öyle demiyolar negatif çıkıyor bende yoruldum gerçekten az kaldı 20 günüm kaldı biran önce zaman geçsin istiyorum

Evet kuzum online görüştüm

Evet kuzum artık mevsimler de değişik. Bura da haziranda da soğuk oluyor. Biz sonra memlekete gidiyoruz yazını bilmiyorum tabi. Ama bebiş bunlar üşüyebilir

Anladım cnm
Bn çok tatlı yıyorum, aşırı, acaba o 75 gr şekerli suya tekabül edıyormu bunu çok merak edıyorum.

Kızlar inşallah geçicidir de onlar etkilenmiyordur çok üzülüyorum yoksa onların etkilenme durumu aklıma geldikçe hep beni mutlu eden şeylerle uğraşıyorum ama o an bile ağlıyorum değişik duygular
Ben bugün koca adamın kolunda annem benim meleğim yazan dövmesini gördüm ağlamaya başladım benim oğlum da bu kadar büyürde beni böyle sever mi diye vallahi delilik bak normal değil

Kızlar vallahi şeker ölçümlerimde şekerim iyi çıkıyordu ama şeker yüklemesinde baya yüksek çıktı. O yüzden yaptırmak gerekiyormuş onu anladım. 1.saat 197 2.saat 230 ama açlık tokluk şekerlerim gayet iyi çıkıyordu. Şeker yüklemesi bende böyle bir sonuç çıkardı

Neye inanacağımızı şaşırdık bende niftden negatif sonuçken pozitif aminosentrz çıkan görmedim ama tam tersini gördüm bu sitede inşallah kimsede bir sorun çıkmaz Rabbim herkesin gönlüne göre versin

ben muhabbeti kaçırdım manuel el pompasıyla sağım mı yapmamız gerekiyor ilk 4-5 gün o kolostrm sütü için. yoksa elle sağımı nasıl yapıcaz inek gibi ben anlamadım arkadaşlar help
Direkt elle kuzum benim eltim sağmıştı küçük pet şişeyi dolduracak kadar ama nasil sagdi hic sormadim gittigimde sorucam

Ben de kararsizdim bu konuda ama kanda baktiririm diyordum ama böyle şeyler de olabilirmiş.normal mi değerlerin kuzum

Baya yüksek çıkmış canım çok geçmiş olsun inşallah dikkat ederek bir sıkıntı çıkmayacaktır

Hayda şimdi hangi bilgiye inanalım biz , elektrikli almıştım ben , normal el pompası da mı alsak napalım şimdi kafam karıştı
Ben 2sinide tedarik ettım
Önce ilk günler zorlamadan el pompası denıcem, sonra duruma gore bebek memişi tutmazsa ne olur ne olmaz dıye elktrıklı pompa.

tweeetyyy cnm ıyı geldiyse sana super.
Anksiyete teşhısı çok konuyor zten. Bnce çoğumuz anksiyeteyiz, bn kndi kndıme mesela anksiyete teşhisi koydum çoktanallah onun atağından korusun bizi

Bence de tüm anneler olarak anksiyete teşhisi koyabiliriz kendimize ben de koymuştum zaten bunu ama konuşmak rahatlattı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…