2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yaa ne güzel anı
Sağlıkla da gelsin prenses

Alfamet içiyorum kuzum. 14-9 larda hep küsürlerle
Alfameti neden 6 saatte bire çıkarmıyor doktorun kuzum ? Benim bu değerlerdeyken 4 taneye çıkardılar 3 tü . Şuan 13/8 in üstünü görmüyorum 13/8 nadir oluyor hatta. Ve çabadaki doktorum 15-10 ve üzerini görürsek günde 6 taneye çıkaracağız dedi. Bende doktorunla görüş arttırılmalı diye düşünüyorum

Yemek yedim kuzum o anlamda iyiyim ama tansiyonum yüksek
Ve akşam kendine 1,5 litre suya bir limon dilimleyerek sabaha kadar bekletip sabah içmeye başlayabilirsin hem c vitamini ben gün içinde 3 litre su içiyorum 1,5 litresi limonlu oluyor işe yaradığını düşünüyorum

Bizde 2.kizimda 1 yıldır uğraşıyordu tedaviyle oldu ama o kadar umutsuzdum ki negatif çıkacak ama yine de yapcgm dedim testi ve o 2.cizgi gördüğüm anda yok artk diye bağırdım eşim de evdeydi çok güzeldi insan inanamiyor uzun süre çabalarında Rabbim şükür olsun nasip etti

Sen anlattın yaşadıklarımı hatırladım bir anAranızda bir tek ben bence devletten çocuk alıp büyütmek için randevu aldık görüşmek için yani o kadar vazgecmiştik inanmıyorduk o günleri hayatta unutmamAdet günümdü yemek yapıyordum ve mutfakta dolabı açtım bir baktım ovulasyon testim kalmış şakasına dedim yapayım ya kızlar diyordu ya gebelik varsa koyu çıkıyormuş bir bakayım dedim gerçekten öylemi o kadar hızlı yaptımki testi yemek yapıyordum çünkü yaptım ve gözlerim dört oldu çok aşırı koyuydu grupa yazdım her kes dedi hamilesin tabi ben güldüm dedim kapağı nerdeyse 5 ay var açılmış ve satan kızda bana dediki 3 aydan sonra yalnış gösteriyor..içim kıpır kıpır eşime yazdım dedim işten gelince test al..o da tabi şaşırmış halde eve girince koşarak yaptım ve çok koyu çıkınca ne kadar ağladım anladımki Allah ol desin yeterki oluyormuş

Kız öyle rahatsız olsa benimkiler süt iste biniyor soldakine hep üzülmem lazım deme öyle ağlarımmmmm

Seninki tam bir mucize

X Xxudy kuzum inşallah iyisindir. Allahın izniyle inşallah geçici bir süreç yaşıyorsundur sen ve bebişin çok iyi olun yüzünde gülücükler olsun mesajların arasında denk geldim yazmak istememişsin en kısa zamanda güzel haberlerinle gel özleriz biz seni

Öyle yapıyorum kuzum günlerdir iyiydim dün akşam başladı nolduysa anlamadım. Yani arttırması gerekmiyordu bugüne kadar sorunum yoktu 10 gündür

tüp bebek ilacı olduğundan ödenmez diye düşünmüştüm, bu zamana kadar boşuna 10 kutu falan almışım

Cnm bende de yumurtlama sorunu vardı rezerv düşüktü bende Nisanda diyete başlayıp düzenli yürüyüş yaptım hazır gıdalar tatlı hamur işlerini biraktm birde doktorda ilaç tedavisine başlamıştı ilk ay femqra çatlatma iğnesi şükür hamileyim

Şükürler olsun, allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

Okurken tüylerim diken diken oldu insan sanki artk hiç olmayacakmış gbi hissediyor belli bir süreden sonra vazgeçiyor şükür benim 6 yaşında bi kızımız vardı dedim ki hiç çocuğu olmayanlar içn ne kadar zor bir sürecmis ilk önce hep çocuğu olmayanlara dua ettim sonra kendim için ettm maddi manevi yıpratıcı bi surec

tüp bebek ilacı olduğundan ödenmez diye düşünmüştüm, bu zamana kadar boşuna 10 kutu falan almışım
Devam edeceksen oksapara tabii ki öder raporlu, bundan sonra konuşursun doktorunla, ayrıca bilgilendirmesi mi doktorun seni, ben hepsinden bir haber idim, hamileliğimi öğrendiğim an, doktorum sağolsun hemen rapor çıkardı

Reactions: dgn
Aynen öyle oluyorsun canım tüp bebek sürecinden yeni çıkmıştım yıpranmış haldeydim hep dedim 1 tane Allah versin fazla istemiyorum yeterki evimizden çocuk sesi gelsin olmayıncada dedimki ya ben doğurdum ya başkası sonuçta biz büyütücez eşim sağolsun tamam dedi olsun sen yeterki dedi mutlu ol büyütürüz dedi..ama çok şükür Allah dualarımı cevabsız koymadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…