2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
ben de öyleyim halen iştah sorunu yaşıyorum ama yine de eskisine göre çok daha iyiyim aktif kusmalarım olmuyor ama ben mutfağa girmiyorum pişen yemeği yiyebiliyorsam yiyorum yoksa beyaz peynir ile tost yiyorum bu şekilde aç kalmamış oluyorum halen et kıyma tavuk sarımsak hatta soğan yiyemiyorum ilginç bir şekilde balık yiyebiliyorum

Ben arkadaşlarımdan da böyle bi şey duymadım valla diğer kızlar da anlatsın ama normal tuvaletimi yaptım ben o da gazdan sayıldı ve bitti yani
Bnde ilk gce normal tuvaletımı yapmıştım ama gaz gelirse tabıkıde tutulamaz, bagırsaklar için mecbur gaz çıkarmalıyız.

Kalkana bakim bende gümüşünde iyileştirme özelliği var dedikleri için kafamda kaldi ama bakalım
Bnde napsam dıye tereddütte kaldım ama gümüş kapak çok pahalı, göğüs kalkanı indırımdeydı aslında almıcaktım. Bakalım işe yarayacakmı

Kizlar bu emzirirken odadan çıkarma olayı pek çoğunuzda olmayacak gibi geliyor bana en iyi ihtimalle eşinizle sıkıntı yaşarsınız. İlk zamanlarda bebekler çok uzun uzun emiyorlar genelde . Bazen bir saati bulduğu oluyor. Mesela hastane odasından kaç dk kaynananizi çıkarabilirsiniz ki ve kaç sefer?
Hayal kırıklığı yaşamayın diye yazıyorum bunları yanlış anlamayın alternatif üretin bence. Emzirme örtüsü vs. Zaten emin olun pek çoğunuz da utanmayacaksiniz, şu an öyle geliyor sadece
Ben de memelerim konusunda küçük diye kompleksli biriydim ve asla birinin yanında emzirmem sanıyordum ama arkamı dönüp her türlü emzirdim yani. Kaynanamın bebeği emzirmeme yardım etmisligi de vardır asla asla dememek lazım

Kuzum bir doktoruna söyle istersen sen beslenmelisin belki serium söyler acilde taktır öyle kalma

Yaaaa senin bu el emeği şeylerine hayranım!! Kadın sen nasıl beceriklisin yaaaa ve bu nasıl enerji helal olsun vallahi
Ayy utandimm çok teşekkür ederim canım benimmm Allah razı olsun bu enerjisiz halim oğluma yaptıklarımı bı gorseydin ben grafik tasarım uzmanıyım aldığınız çoğu parti ürününün tasarımı bana ait meslek hastalığı diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…