2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
bacım hazırda olsunlar da yedekte olmaları hiç olmamalarından daha iyi

İnsan bence alışıyor zaten birileri varken de emzirmeye erkek değil tabiki ama bayanları takmıyorsun

İnsan bence alışıyor zaten birileri varken de emzirmeye erkek değil tabiki ama bayanları takmıyorsun
ben çok memeyi takan bi insan değilim genel olarak kıyafetim el veriyorsa sütyen giymem zaten küçüktü şimdi de bol giyiyorum ondan çok takılacak bir durum değil benim için baktın çok rahatsız hissettin hop kaparsın bir emzirme örtüsü bitti gitti

Reactions: The
Evet cnm bnada eşimin eczacılarından biri 1 ay öncesıne kullanmaya baslasın demiş. Gümüş kapak degılde göğüs kalkanı aldım bakalım.
Lansınoh alacaktım, eczacı fito önermiş
Kalkana bakim bende gümüşünde iyileştirme özelliği var dedikleri için kafamda kaldi ama bakalım

Doğru söylüyorsun sakin kalmam lazım hayatımın hiçbir döneminde bu kadar iştahsız olmadım ben inanılmaz yani bu sürecim gerçekten
kendini çok bitkin hissediyorsan kalk acile git de yiyemiyorum tansiyonum oynuyor diye hemen verirler serum ya da bulantı kesici ilaç ilk üç ayda ben de öyleydim su içsem kusuyordum ama başka çare yok yalnız değilsin ve çözümü var

İlaç içiyorum kuzum prillam. Yemediğim sürece sorun yok ama yemek yemek işkence haline döndü. Ne görmek ne yemek istiyorum

Ben almadım gümüş kapak lazım olursa hemen alırım diye düşündüm çoğu yerde var elimin altında bulunsun diye silikonlarından aldım sadece
Bende öyle diyodum da yengemle konuştum o da oyle diyerek almamis sonrada bulamamışlar eczanelerde falan 2 3 gunde cok aci cektim diyodu

sebze haşlayıp suyunu içsen kuzum çok bi tadı olmuyor ama en azından bitki çayı gibi düşün
Yok kuzum mümkün değil içemem onu ben ben eskiden beri çok yemek seçen insanım. Ama hamilelik beni berbat bir zirveye taşıdı. Yediğimi de yemez oldum. Mesela makarna tamam sağlıklı değil Şuan için ama onu bile yiyemiyorum eskiden her gün olsa yerdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…