Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    107
Allah gönlüne göre versin kuzum çok sevindim lütfen bana da dua et yarın iki yerden daha fiyat alıp hafta içi kan vereceğim
Allahım sana da güzel haber alabilmeyi nasip etsin canım, inşallah kolaylıkla ilerler kolaylıkla da halledersiniz.
Bu arada kızlar 2 oğlum var, Dr bebeğime kız tahmini yapmıştı ama yine oğlum olacakmış, hep hayırlısını diledim hayırlısı böyleymiş ama ben de kendimi kıza çok hazırlamıştım, bu duruma alışmam biraz zaman alacak sanki ama Allah'ın takdirine söyleyecek sözüm yok, bizim için hayırlısı böyleymiş.

Aracı olan bayanla görüştüm, bugün çıkacak sonuçlar arasında görünüyor dedi, sonuç hala cikmadi, çok heyecanlıyım ya inşallah sağlıklıdır inşallah güzel haberler alırız
Canım sen nezaman vermiltin senle aynıyız sanırım ben salı günü vermiştim daha çıkarmı ki

Canım sen nezaman vermiltin senle aynıyız sanırım ben salı günü vermiştim daha çıkarmı ki
Benim tam 1 haftada çıktı canım, burdan birkaç kişinin daha tam 1 haftada çıktığını okumuştum, haftaya saliya kadar çıkar senin de büyük ihtimalle, hadi güzel sonuçlar alın inşallah sonuç bekleyen herkes

Ya 2iz mi maşallah

Kizlar slm

Geçen ctsi nıpt testi için kan vermiştim sonuclar çikti fakat cinsiyeti söylemiyorlar doktora söylemişler bna niçin söylenmiyo dedim sağlık bakanliği kanun çikarmiş falan dediler cinsiyeti söyleyemiyoruz size dediler dpktoruma da taa 1 ay sonra gidicem ya onumu beklicem bi ay cok saçma

Beklemene gerek yok ki mail Dr una gitmiştir, arayıp ogrenebilirsin, bana da söylemediler Dr umun sekrekteri arayıp bilgi verdi bana

Beklemene gerek yok ki mail Dr una gitmiştir, arayıp ogrenebilirsin, bana da söylemediler Dr umun sekrekteri arayıp bilgi verdi bana
Aaa öyle bişii mümkünse öyle yapayim neden bu şekilde ilerliyolar onuda anlamadim doktora nie iletiliyo ki

Özele mi gidiyorsun devlette sonucum çıkmış arayan soran yok

evet canım özele gidiyorum. Hastane değilde muayenesine. Laboratuvar da özelde yapıldı. Normalde bir haftaya çıkar demişlerdi ama 3 günde çıktı benim. Ararlar elbette canım inşallah temiz çıkar sonucun

Seninde sürekli kanama leke geliyor mu
Birde kaç haftalık oldun rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın
pazartesi oldu ilk kez lekelenme tamda doktorun yanında. Aslında içeride kanamış kurumuş öyle gelmiş ve eşi nedeniyle direk gördü doktorum böyle söyledi. 13 haftalık olduk artık çok şükür. Amin canım hepimiz sağ Salim sağlıklı bir şekilde alalım kucağımıza

Bana 10-14 gün dedilerde o yüzden bir haftaya çıkar diye hiç düşünmedim salı günü bir sorarım olmazsa

Ayy hayırşısı sen güzel sonuç almışsın cinsiyetide çıkıyormuş sanırım bu testte onu doktormu söylicek

Devlet benim çocuğumu görmemi istemiyor heralde bugün karaciğer ultrasonu yazmak için çağırmışlardı geçen hafta sistemleri bozuktu diye, randevulu hasta diye girdikleri için pazartesi olan randevumu iptal etmişler muayene de yapmadılar ki off

Bana 10-14 gün dedilerde o yüzden bir haftaya çıkar diye hiç düşünmedim salı günü bir sorarım olmazsa
Kan verdiğin yere göre değişir ben genoksa yaptırdım, geçen cuma kan verdim, önümüzdeki hafta içi çıkar demislerdi cuma çıktı yine, belki seninkinde farklıdır sonuç süresi

Ben bu kadınlar kulübünde okumuştum üç kızı varmış erkek istiyormuş bebek sola yerleşti diye Kürtaj oldum sola yerleşince kız dediler diye demişti şok olmuştum
Gerçekten akıl alır gibi değil bişi demicem bizde anne adayıyız allah ıslah etsin Allah ım gerçekten anne olmak isteyen anne adaylarına evlat nasip etsin bn şu nipt testini yaptirdim bi sağlık sorunu çiksa dahi aldrmayi aklımın ucundan geçirmedim allah vermiş dedim Çok şükür sağlıklı çıktı elhamdülillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…