Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Merhaba arkadaşlar, 11. Haftada NİPT testi veya ikili test yapılıyormuş siz hangisini yaptırmayı düşünüyorsunuz?
Çatlak kremi ve nemlendirici için önerebileceginiz markalar neler?

Merhaba arkadaşlar, 11. Haftada NİPT testi veya ikili test yapılıyormuş siz hangisini yaptırmayı düşünüyorsunuz?
Ben diger cocuklarimdada yaptirmadim simdide dusunmuyorum stresi cekmek 9 ay cok zor
Cnm ne kremi hangi markayi kullanirsan kullan vucudun catlamaya musaitse catlicaksin diger gebeligimde mustela kullandim hergun yaglandim ama catir patir catladim haritadan hallice cunki annrmde catlak icinde ablamda yani vucut yapisi genetik sadece nemlendirmek amacli bir krem yada yag kullansan yeterli bence cokta stres yapma cocuklarim. Karnima baktiginda anne niye bole oldu karnin dediklerinde sizin karnimda buyudugunuz belli olsun diye allah iz birakmis diyorum ve hic rahatsiz olmuyorum catlak patlak ama mutlu bir anneyim

Ben nipt yaptıracağım 12. Haftada yaptıralım dedi doktorum. Çatlak kremi lierac ya da clarins i öneriyorlar ama biraz pahalı ben badger alayım diyorum ona da 12. Hafta itibari ile başlarım sanırım

Ben de ikili test için 11. Haftaya randevu aldım erken mi acaba 12 daha mı iyi olurdu diyorum ama yeni bir dr arayışındayım bulduğum kişi çok dolu anca böyle randevu buldum. kendi doktorumun fiyatları aşırı yükselmiş durumda olduğundan başkasına gideceğim hiç olmadı yine eskisine döneceğim bakalım yani 11. Hafta gidecek olan var mı erken değil dimi 11-14 arası deniyor sonuçta.

İkili için sanki 10-11 diyorlardı ama emin degilim doktora danismak lazim

panaroma testi yaptiracagim ben sanirim en erken 10. haftada yapiliyor. Ilk hamileligimde de yaptirmistim 12. haftaya girmeden sonuclari almistim. Hem yasimdan dolayi hem de varsa genetik problemleri tespit edip onceden mudahale etmek acisindan onemli buluyorum. aralik annesi olacagim hersey yolunda giderse ama bu baslia da yazmak istedim.

Haftaya Çarşamba nasip olursa 11 doluyor canım benim o yüzden Dr ya ikili ya da NİPT testi kararınızı verin dedi ben de kararsız kaldım NİPT 440 dolar Amerika'ya gidiyor kan 15 bin yl falan nerdeyse

Panorama ne oluyor hiç arastirmadim vallahi

Panorama ne oluyor hiç arastirmadim vallahi
Nateraydi galiba o firmanin uc paketi var panorma, panorama plus ve full seklindeydi hatirladigim kadariyla. Genelde orta paket oneriliyor 465 dolardi baya oldu arayali eve gecince bana verilen kagidi atabilirim buraya

Nateraydi galiba o firmanin uc paketi var panorma, panorama plus ve full seklindeydi hatirladigim kadariyla. Genelde orta paket oneriliyor 465 dolardi baya oldu arayali eve gecince bana verilen kagidi atabilirim buraya
Atarsan çok iyi olur yavrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…