2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar. Kendime söz vermiştim bakmayacaktım ama sizden gaza geldim erken genelik yaptım. 4 haziranda transfer olmuştum çizgi baya belirgin. Ne diyorsunuz çatlatöa iğnesi olmadım 5. Ggün dondurulmuş embriyoydu
Hayırlı olsun canm Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Benimde 5 gün embriyosu değerleri aklımda değil sağlıkla sımsıkı tutusunlar annesine güzel haberler alalım sendende. Ben kalp atışını duyana kadar çok sevinemiyorum umarım sağlıkla büyür
Sağlıklıdır kuzum inan bi sorun olsa başlamıyor zaten içini rahat tut

Benim de 3 Haziran transfer tarihi.test yapsam çıkar herhalde ama cesaret edemiyorum. Dün koyu kahve lekelenenmem oldu.biraz endişelendim doğrusu.bu ay transfer olanların çoğu tutuyor galiba .inşallah benimki de olmuştur. Heyecan dorukta

Benim de 10. Günüm benim de öyle. Belki de pozitif çıkarız bugün kan vermeye gidicem dayanamıyorum artık
Ben cok garip bi haldeyim. Hic test yapmak kan vermek istemiyorum bu sefer. Icimde acaip bi his var olumlu. 12 yi beklicem sanirim. Insallah pozitiflerimizi alip, 2 kat 3 kat artislarimizi goruruz canim

Ben cok garip bi haldeyim. Hic test yapmak kan vermek istemiyorum bu sefer. Icimde acaip bi his var olumlu. 12 yi beklicem sanirim. Insallah pozitiflerimizi alip, 2 kat 3 kat artislarimizi goruruz canim
Amin amin inşallah, Benim ilk bu çok heyecanlı değilim olumlu da değilim negatifse öğrenip yoluma bakayım istiyorum. Sizin de mi ilk bu

Benim 3.
Ilkinde 6 haftalikken kese gelismedi.
Ikincisinde beta hcg 10 geldi yani tuttu mu tutmadi mi muallak oldu, olmadi sonucta
Her defasında aynı yolu mu izlediniz dondurulmuş embriyonuz mu vardı?
Rabbim yüzümüzü güldürsün herkese çokça dua ediyorum böyle beklemek emek vermek gerçekten zor ama vardır rabbimin bi bildiği

Her defasında aynı yolu mu izlediniz dondurulmuş embriyonuz mu vardı?
Rabbim yüzümüzü güldürsün herkese çokça dua ediyorum böyle beklemek emek vermek gerçekten zor ama vardır rabbimin bi bildiği
Evet hep dondurulmuslarla denedim. Ayni yolu izledik, hatta doktoruma “hep ayni seyi yapip farkli sonuc bekliyoruz bu delilik” dedim. O da her embriyonun farkli oldugunu, sagliksiz olduklari icin tutmadigini soyledi. Benim yumurta reservlerim cok iyi amh epey yuksek yasima gore ozellikle. Dedigin gibi heralde allahim dogru zamani bekliyor die dusunuyorum

Yani dondurulmuş varsa da transfer olmak mantıklı başka bir yol kalmıyor ki. Benim de amh iyi hiç sorun gözükmüyordu ama 9 toplanan yumurtanın sadece 1 tanesi embriyo oluşturdu rabbim de can verirse tutunursa olur gider bakalım hepinize çokça dua ediyorum rabbim nasip etsin

Amin amin inşallah, Benim ilk bu çok heyecanlı değilim olumlu da değilim negatifse öğrenip yoluma bakayım istiyorum. Sizin de mi ilk bu
Bende aynı senin gibi hissediyorum, benimde ilk, ne semptomlarım var ne heyecanım öyle bekliyorum normal hayatıma da döndüm, kulaklarımı tıkadım vücudumu dinlemiyorum bile. Rabbim neylerse güzel eyler bu sefer olmazsa eğer vakti gelmemiş demektir vaktinin gelmesini bekleyip hamd ve tevekkül etmek lazım

Günaydın kızlar 6. Gün kan testi verdim değerim pozitif tabiki henüz düşük değer. Allahım bekleyen isteyen hepimize nasip etsin inşallah sağlıkla bebişlerimize kavuşalım
Hadi gözünüz aydın,çok sevindim .Darısı başıma inşallah.Darisi bekleyen isteyen herkesin başına. Sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…