2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar iyi akşamlar ilaçlardan iğnelerdenmi ilk transferimde bu kadar terlemiyordum oturduğum yerde terliyorum aynı durumu yaşayan varmı

Kızlar iyi akşamlar ilaçlardan iğnelerdenmi ilk transferimde bu kadar terlemiyordum oturduğum yerde terliyorum aynı durumu yaşayan varmı
Benide sürekli sıcak basıyor. Menepozlu kadınlar gibi oldum 🙊 daha önceki transferimde böyle olmamıştım. Antalyadayım hava sıcak ona bağlıyorum ama avuç içlerimde sıcak 🤷🏼‍♀️ Allahım inşallah hayra çıkarsın hepsi pozitif olması sebebiyle belirti olsun 🙏🥰❤️🌸

Benide sürekli sıcak basıyor. Menepozlu kadınlar gibi oldum 🙊 daha önceki transferimde böyle olmamıştım. Antalyadayım hava sıcak ona bağlıyorum ama avuç içlerimde sıcak 🤷🏼‍♀️ Allahım inşallah hayra çıkarsın hepsi pozitif olması sebebiyle belirti olsun 🙏🥰❤️🌸
İzmirde inanılmaz sıcak klimayı açıyorum üşüyorum kapatıyorum terliyorum menopoz böyle bişey sanırım anneme hak veriyorum 😂🥰 ilkinde böyle değildim güzel olan herşey bizlerle olsun🤲🥰

Kızlar önceki bebeğime dayanarak söylüyorum ateşiniz arttıysa bebişiniz sizinle demektir tabi en doğrusunu Allah bilir 💖 birde bu video tam bizlik izleyin derim

Merhaba Güzel Anne Adayları
Bir o kadar güzel ve bir o kadar da yorucu stresli bir süreçteyiz. Anne olabilmek ve bu süreci en hayırlı kolay şekilde atlatmak için beraberiz.
Haziran ayında dondurulmuş embriyo transferi olucam. beraber bu sayfada sorularımızı, aklımıza takılanları , heyecanımızı, mutluluğumuzu, üzüntümüzü(inşallah olmaz) paylaşalım. Ne dersiniz:)
ÜYE ADITRANSFER
GÜNÜ:emir_bebek:
EMBRİYO SAYISITEST
GÜNÜ
SONUÇ
:anneadayı:
N nurayse23 01.06.20241 (3. Gün)13.06.2024
@HepmigencizHepmiguzel02.06.20241 ( 5.Gün)11.06.2024
Zeynep3545 Zeynep3545 03.06.20241 (5.Gün genetikli)13.06.2024
C ceylansvnc070707 03.06.20242 ( 5.Gün)13.06.2024
B bibis 04.06.20241 ( 5.Gün 4AA)13.06.2024
@eflaak05.06.20241 (5. Gün 5A)14.06.2024
gokkusaginadusenbukalemun gokkusaginadusenbukalemun 06.06.20241 (5.gün 6AB)15.06.2024
@paramedikkkk08.06.20241 ( 5.Gün)20.06.2024
@snmmns08.06.20241 (5. Gün)18.06.2024
yazbitmeden yazbitmeden 10.06.20242 (5.Gün)20.06.2024
@lilay512.06.20241 ( 5.Gün)22.06.2024
@tulumbachen
@sngl02714.06.20242 (3.Gün)26.06.2024
Ayyy cok iyi olmus valla ellerine saglik 😻 bol pozitiflerimiz olsun insallah 💗 benide ekle canımm
Transfer tarihi - 11.06.2024
Embriyo sayısı - 1 adet 5. Gün
İlk deneme 🖤

İyiyim şükür canim. Sen nasılsın ne durumdasın ?
İyiyim çok şükür bende. En son 29 Mart’ta 3. denememde olumsuz olunca ara verdim. Hem maddi hem vücut olarak çok yıprandım. Biraz sağlıklı beslenip takviye alarak vücuduma destek veriyorum.
Şimdi adetimi bekliyorum ve en önemlisi doktorumu değiştirdim. Amerikan hastanesi Bülent Urman hocaya başlama kararı aldım bir umut işte. Ayın 24’ünde ilk randevum var.
Sen ne durumdasın. Uzun süredir görüşemiyoruz

İyiyim çok şükür bende. En son 29 Mart’ta 3. denememde olumsuz olunca ara verdim. Hem maddi hem vücut olarak çok yıprandım. Biraz sağlıklı beslenip takviye alarak vücuduma destek veriyorum.
Şimdi adetimi bekliyorum ve en önemlisi doktorumu değiştirdim. Amerikan hastanesi Bülent Urman hocaya başlama kararı aldım bir umut işte. Ayın 24’ünde ilk randevum var.
Sen ne durumdasın. Uzun süredir görüşemiyoruz
Canım amerikan hastanesinde fiyatlar nasıl tüp bebek için?

Arkadaşlar sabah laboratuvardan aradılar umutla beklediğim tek embriyom da yolda kalmış. Yıkılmış durumdayız sanki hiç olmayacak hissine kapildim. 😔😔😔😔
Bu aya denk gelen yumurta ve spermler sıkıntılıymış o zaman. Asla yıkılma. Yaşadığın şey çok zor anlıyorum ama bu yol maalesef ki böyle çetrefilli 😔

Canım amerikan hastanesinde fiyatlar nasıl tüp bebek için?
Doktorla görüşmeye gideceğim daha ilk muayene randevumu aldım. Muayene ücreti 5500₺ dedi randevu alırken sekreter. Tüp bebek fiyatı da 110 bin ₺ civarında diye duymuştum. İlaçlarda eklenince kaç olur bilmiyorum 🤷‍♀️

Arkadaşlar sabah laboratuvardan aradılar umutla beklediğim tek embriyom da yolda kalmış. Yıkılmış durumdayız sanki hiç olmayacak hissine kapildim. 😔😔😔😔
Zaman zaman ben de o uçurumdayım ama diyorum ki Hiç öyle bi hisse kapılma 1 tane bile yeter ve zaten yoktan var oluyor, Allah ol derse olur. Rabbiö merhamet etsin bizlere nasip etsin 🙏🏻

Geçmiş olsun canım kaçıncı denemendi bilmiyorum ama 7 kez yumurta toplatmış biri olarak sabret dua et pes etme kendine iyi bak vitamin takviyesi mutlaka kullan sonunda olacağına inan Allah hepimize yardım etsin

X