2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Şimdi dr kontrolünden çıktım. Estrofem günde 3 tü 4 e çıkardı. Adetin 12. Günü transfere 8 gün var rahim kalınlığı 7.4 ölçtü. İlk transferim olacak. Olması gerekenden çok mu az diye sordum 8 olması bize yeter üç dört güne 8 i geçer bile dedi ama ben bi korktum. Onun dışında herşey yolunda aylardır üç dk lık muayeneler için bile 4 saatlik yol gelip gidiyorum. Özelde yapılıyo maddi manevi çok yorucu yıpratıcı bi süreç ama bi çocuğun olurken her anına şahit olmakta ayrı bi heyecan veriyo açıkçası. Allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın. Mucizelerimiz bi an önce bizimle olsun.
Kolaylıkla gelsinler 🙏🏻 ben de öyle düşünüyorum her basamağı apayrı tam bir mucize rabbim bu yolda emeklerimizi boş çıkarmasın ❤️

Kızlar ne vitaminler kullanıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz? Bu süreçte neler yiyip içiyorsunuz? Birbirimize destek olalım.❤️ Folintra folik asit kullanıyorum bir de coledan d3 kullanıyorum. D vitaminim düşük çıkmıştı 17 falan. Sizlerin önerebileceği var mı daha çok memnun kaldığı vs? Mesela aktif folat olan folik asitler daha faydalı diyorlar. Aktif folat içeren folik asit bildiğiniz önerebileceğiniz var mı?
Köprüden önce son çıkış. Bütün tuşlara basmak istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun şu süreçte.
Transfer sonrası avokado, bok yeşillik, protein ağırlıklı beslenme, çiğ kuruyemiş falan okumuştum.
Canım ben Şuan hiç bir takviye ya da vitamin kullanmıyorum zaten kadın doğumcumuz gerekli vitaminleri yazacak tutunursa toplama süresinde ben o yüzden puanlık sadece düzgün beslenmeye çalışıyorum

Kızlar ne vitaminler kullanıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz? Bu süreçte neler yiyip içiyorsunuz? Birbirimize destek olalım.❤️ Folintra folik asit kullanıyorum bir de coledan d3 kullanıyorum. D vitaminim düşük çıkmıştı 17 falan. Sizlerin önerebileceği var mı daha çok memnun kaldığı vs? Mesela aktif folat olan folik asitler daha faydalı diyorlar. Aktif folat içeren folik asit bildiğiniz önerebileceğiniz var mı?
Köprüden önce son çıkış. Bütün tuşlara basmak istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun şu süreçte.
Transfer sonrası avokado, bok yeşillik, protein ağırlıklı beslenme, çiğ kuruyemiş falan okumuştum.
Ananas demişti benim doktorum isviçrede ünlü bir doktor. Bir de akapunktur önerdi stresi kontrol altına almak için. Zink kullanıyorum 14 mg onun dışında rahim kanlanması için bol bol yürüyüş önerdi🍀haziran hepimize şans getirsin kızlar 😍😍

Evet ama 20 olgun yumurtadan 16 döllendi 3.güne 14 tane geldi 5 inci güne 6 kaldı aslında çokta iyi bir rakam değil 5aa bile olsa doktorum genetiği kötü ise tutmaya bilir çözülürken kalitesi bozulabilir dedi 16 taneden 6 kalmasını da sigaraya bağlıyorum eşimde bende içiyoruz sigara
Canım benim de ultrason da 12 yumurtam göründü ama 5 olgun çıktı onun da biri 3.gün de 5. Güne gelip gelmediğini yarın öğreneceğiz. Kendime kıyasla senjn ki çok iyi bir rakam için ferah olsun bence. Esimde Bende aylar önce sigarayi bıraktık bir de. Spor yaparim vs ama benim de durum ortada valla bilemiyorum işte şans meselesi bu işler. Biz de bundan sonra 2 kez daha yumurta toplama yaptırmaya karar verdik.🤷‍♀️

Ananas demişti benim doktorum isviçrede ünlü bir doktor. Bir de akapunktur önerdi stresi kontrol altına almak için. Zink kullanıyorum 14 mg onun dışında rahim kanlanması için bol bol yürüyüş önerdi🍀haziran hepimize şans getirsin kızlar 😍😍
Anas içeriğini Bende okumuştum hatta tutunmaya ve yumurta kalitesini arttırmaya da yarıyor. Ayrıca ödem atıp kilo vermeye de yarıyor ben suan nutraxin Bromelain kullanıyorum sabah akşam. Ek olarak da Statera Plus kullanıyorum içeriği çok değişik bu kullandığımin Glutatyon bile var. Bi araştırın isterseniz sizde. fnd_50 fnd_50

X