2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar ne vitaminler kullanıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz? Bu süreçte neler yiyip içiyorsunuz? Birbirimize destek olalım.❤️ Folintra folik asit kullanıyorum bir de coledan d3 kullanıyorum. D vitaminim düşük çıkmıştı 17 falan. Sizlerin önerebileceği var mı daha çok memnun kaldığı vs? Mesela aktif folat olan folik asitler daha faydalı diyorlar. Aktif folat içeren folik asit bildiğiniz önerebileceğiniz var mı?
Köprüden önce son çıkış. Bütün tuşlara basmak istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun şu süreçte.
Transfer sonrası avokado, bok yeşillik, protein ağırlıklı beslenme, çiğ kuruyemiş falan okumuştum.
Bana sadece north vital verdi doktorum. Yanında bi de omega kullanıyorum ben. Her kahvaltıda bir yumurta yarım avakado ve ceviz ve bir bardak havuç suyu.

Kızlar ne vitaminler kullanıyorsunuz yardımcı olabilir misiniz? Bu süreçte neler yiyip içiyorsunuz? Birbirimize destek olalım.❤️ Folintra folik asit kullanıyorum bir de coledan d3 kullanıyorum. D vitaminim düşük çıkmıştı 17 falan. Sizlerin önerebileceği var mı daha çok memnun kaldığı vs? Mesela aktif folat olan folik asitler daha faydalı diyorlar. Aktif folat içeren folik asit bildiğiniz önerebileceğiniz var mı?
Köprüden önce son çıkış. Bütün tuşlara basmak istiyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun şu süreçte.
Transfer sonrası avokado, bok yeşillik, protein ağırlıklı beslenme, çiğ kuruyemiş falan okumuştum.
Benimde d vitamini 17 seviyelerinde bnde damla kullanıyorum, çiğ badem ceviz fındık kuru üzüm yiyorum her gün 1 muz ve 1 kase yoğurt, bol yeşillik tüketmeye çalışıyorum, yumurta geliştirici iğne kullanıyorum

Benim yanmayı geçtim, iğne sonrası resmen morarmış gibi acıyor iğneleri vuruduğum yerler, endişelendim acaba normal değilmi diye 🙈
Canım bende morarma olmadı henüz 2 tane vuruldum ama ilerleyen zamanlar da oluyormuş birde kan sulandırıcı kullanıyorsan ondan da morarır 🤦🏼‍♀️

Canım bende morarma olmadı henüz 2 tane vuruldum ama ilerleyen zamanlar da oluyormuş birde kan sulandırıcı kullanıyorsan ondan da morarır 🤦🏼‍♀️
Ben başlayalı 5 gün oldu yarına inşallah transfer olacak, bakalım hayırlısı olsun inşallah, gerçekten kolay değilmiş birde nasip olursa eğer 6. Haftaya kadar kuşlanmamız gerekiyormuş 🥹 ama çok acıyor, yumurta büyütme iğneleri daha kolaydı, bu sefer iğne ucu felan da baya uzun 🥲

Benim yanmayı geçtim, iğne sonrası resmen morarmış gibi acıyor iğneleri vuruduğum yerler, endişelendim acaba normal değilmi diye 🙈
İğnenin havasını tam almayınca morarıyormuş daha çok acıyormuş. Benim iğnemi akşam eşim yapıyor sabahları sağlık ocağına gidiyorum eşimin yaptığı yerler mor sağlık ocağının yaptığı yerler gayet iyi bugün sordum öyle söyledi akşam havasını ben alıcam iğnenin eşim yapsın 🙈☺️

İğnenin havasını tam almayınca morarıyormuş daha çok acıyormuş. Benim iğnemi akşam eşim yapıyor sabahları sağlık ocağına gidiyorum eşimin yaptığı yerler mor sağlık ocağının yaptığı yerler gayet iyi bugün sordum öyle söyledi akşam havasını ben alıcam iğnenin eşim yapsın 🙈☺️
Hadi ya ilginçmiş, ben sabahta akşamda kendim yapıyorum, şuan çalışmıyorum ama haftaya mecburen sabah iğnesini iş yerinde kendim yapmam gerekiyor o yüzden alışmak istedim 🙈
Ben aslında havasını baya alıyorum anlatıldığı gibi ama bi sorayım yarın merkezde tekrar sebebini.

Peki başka bir soru.. transfer olduktan sonra sizler 10/12 günü bekleyecekmisiniz kanda gebelik testi yapmak için ? Yoksa idrar testi yapmayı düşünenler varmı? Ben kararsız kaldım ya heyecandan kendimi tutamayabilirim 🙈

X