2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Peki başka bir soru.. transfer olduktan sonra sizler 10/12 günü bekleyecekmisiniz kanda gebelik testi yapmak için ? Yoksa idrar testi yapmayı düşünenler varmı? Ben kararsız kaldım ya heyecandan kendimi tutamayabilirim 🙈
Ben ilk transferimde 6. Gün test yapmıştım. Kaset test. Pozitif görmüştüm ama görmeyen de çok insan var. Kendimi “negatif görsen de henüz erken” diye ikna edebilirsem test yapabilirim. 😂

Ben başlayalı 5 gün oldu yarına inşallah transfer olacak, bakalım hayırlısı olsun inşallah, gerçekten kolay değilmiş birde nasip olursa eğer 6. Haftaya kadar kuşlanmamız gerekiyormuş 🥹 ama çok acıyor, yumurta büyütme iğneleri daha kolaydı, bu sefer iğne ucu felan da baya uzun 🥲
hangi iğnenin ucu kalın canım ? iğneyi kalın uçla yapmıyorsun di mi o uzun çünkü sorna ucu değiştirip ince iğne ucu ile batıracaksın

Peki başka bir soru.. transfer olduktan sonra sizler 10/12 günü bekleyecekmisiniz kanda gebelik testi yapmak için ? Yoksa idrar testi yapmayı düşünenler varmı? Ben kararsız kaldım ya heyecandan kendimi tutamayabilirim 🙈
ben ilk 2 transferimde de 12 gün sonra yaptım bu kez bekleme sürem 10 gun olacak ama yine günün beklerim ya idrarda pozitifi görsem de kanda görmeyince kesin olmayacağından beklemek daha zor olabilir bilmiyorum bir de yanıltıcı oluyor bazen

Benim bugün transfer günüm dahil 5. Gün zor duruyorum ama erken diyorum biraz daha bekleyeceğim 🙈

Benimde d vitamini 17 seviyelerinde bnde damla kullanıyorum, çiğ badem ceviz fındık kuru üzüm yiyorum her gün 1 muz ve 1 kase yoğurt, bol yeşillik tüketmeye çalışıyorum, yumurta geliştirici iğne kullanıyorum
Teşekkür ederim canım benim süreç bayramdan sonra başlayacak. Burda fikrim oluyor ilk tüp bebek denemem olacak. İnşallah hepimiz pozitif sonuçlar alırız

Bana sadece north vital verdi doktorum. Yanında bi de omega kullanıyorum ben. Her kahvaltıda bir yumurta yarım avakado ve ceviz ve bir bardak havuç suyu.
Avokado, ceviz, kabak çekirdeği bunları ben de tüketeyim. Teşekkür ederim yazdığın için. İnşallah güzel sonuçlar alırız

Anas içeriğini Bende okumuştum hatta tutunmaya ve yumurta kalitesini arttırmaya da yarıyor. Ayrıca ödem atıp kilo vermeye de yarıyor ben suan nutraxin Bromelain kullanıyorum sabah akşam. Ek olarak da Statera Plus kullanıyorum içeriği çok değişik bu kullandığımin Glutatyon bile var. Bi araştırın isterseniz sizde. fnd_50 fnd_50
Kaydettim bakacağım araştıracağım çok teşekkür ederim 🥰

Ananas demişti benim doktorum isviçrede ünlü bir doktor. Bir de akapunktur önerdi stresi kontrol altına almak için. Zink kullanıyorum 14 mg onun dışında rahim kanlanması için bol bol yürüyüş önerdi🍀haziran hepimize şans getirsin kızlar 😍😍
Amin amin inşallah 🤲🏻 normalde ağırlık antrenmanı yapıyorum ben haftanın 3-4 günü . Tüp bebek olayına kadar devam edeceğim. Sonrasında yürüyüş vs olur sanırım. Emeklerimizin sonucunu alırız inşallah 🤲🏻🥰

Canım ben Şuan hiç bir takviye ya da vitamin kullanmıyorum zaten kadın doğumcumuz gerekli vitaminleri yazacak tutunursa toplama süresinde ben o yüzden puanlık sadece düzgün beslenmeye çalışıyorum
Anladım canım teşekkür ederim 🥰 ben de normalde de sağlıklı besleniyorum zaten paketli ürün hiç tüketmem. Egzersiz yaparım ama artı bir şey var mıdır diye merak ettim. İnşallah güzel sonuçlar alırız 🤲🏻

kızlar merhabalar benim de 05/06/2024 tarıhınde 5A embrıyo transferım oldu . Ilk transferım oldugu ıcın ne hıssetmem gerekıyor bılemıyorum karısık duygular ıcerısındeyım bol bol dua edıyorum. :oops:

X