2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bir şey sorabilirmiyim. Benim ilk transferim tek embriyo tazeydi değerlerim düştü kimyasala döndü. Şimdi dındurulmuş çift yumurta transferi olucam Taze transferle dondurulmuşun farkı nasıl oluyor. Dondurulmuşun şansı daha mı yüksek oluyor kii bilen arkadaşlar aydınlatabilir mi beni

Ben dondurulmuş transferi oldum, dondurulmuş yumurta çözüldüğünde sağlıklı olursa taze transfere göre daha yüksek şansı oluyormuş

Aradaki fark "kontrollu" olmasi. Rahimin suni sürecde en iyi şekilde hazirlanabiliyor. Dogal döngüde bu mümkün değil malasef. Helede Opu olduğun döngüde dahada zor.
Embriyo arasında fark yokmuş. Doktorum öyle diyor.

Ben dondurulmuş transferi oldum, dondurulmuş yumurta çözüldüğünde sağlıklı olursa taze transfere göre daha yüksek şansı oluyormuş

Benim doktorumda aynisi dedi. Fark embriyo değilde rahim oluyormuş. Yumurta geliştirme sürecinde vücuda aşiri hormon giriyor ve gelişen Yumurta sayisina göre rahim su topluyormuş.
Buda gebeliğe engel olabiliyormuş.

Aynı durumdayız benim 8 yumurtadan 2 embriyo kaldı. Kalitesi iyi değil dedler biri erken blast dediler. İnşallah sağlıkla tutunur bütün korkularımız üzüntülerimiz mutluluğa dönüsür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…