2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Peki sadece bulantı mı yoksa kusma da eşlik ediyor muydu. Benim kusmalarim yok ama bulantı mahvediyor o olunca yiyemiyorum aç kalıyorum aç kalınca üstüne midem de kasılıyor
Bazen sadece bulantı kusma da eşlik ediyordu tabi 4 ayda uzun bi zaman kusmamıştım sabah konuştum eşimle oh kurtuldum bulantıdan dedim akşamına gece 2’de aniden uykudan uyanıp yarım saat ara ile 2 kez kustum şu an 6 ay oldu sabahları bazı sabahlar daha şiddetli oluyor açlıktan bi anda bulantı oluyor kusturcak derecede zor dayanıyorum bi ekmek attım mı ağzıma geçiyor

Benim de bugünlerde yediğim şeyler ekmek,simit ,zeytin bide ayran içiyorum soğuk soğuk içimi rahatlatsin diye .. biseyden de tat almıyorum dünden beri bişey atınca ağzıma arkasında acı bir tat oluyor ağzımda.
Bazılarının bulantısı doğuma kadar da devam ediyor Allah yardımcın olsun

benim bulantım başladı hiiç kendimi bu kadar kötü hissetmedim sıcak basması ve aşırı bel ağrısı var şuan uzanmak istiyorum sadece

benim bulantım başladı hiiç kendimi bu kadar kötü hissetmedim sıcak basması ve aşırı bel ağrısı var şuan uzanmak istiyorum sadece
Allah yardımcın olsun canım gebeligin en zor kısmı. İki gün bulantı yuzunden agladim hic iyi değildim , bugün yine biraz daha iyiyim en azindan bi limonata bi acma yiyebildim ve bu beni çok mutlu etti iki gün boyunca doğru dürüst bişey yiyemeyince

Canim ikimizinde Allah yardımcısı olsun , ne fena bir şeymiş hayatımda ilk kez böyle oldum

Canim ikimizinde Allah yardımcısı olsun , ne fena bir şeymiş hayatımda ilk kez böyle oldum
Amin canım. Zorla da olsa birşeyler yemeye çalışacaksın mide boş olunca daha da kötü. Akşam 5 paket kraker aldım baş ucumdan ayirmicam. O da iyi geliyo, zeytin, ayran bunlar rahatlatiyo akşam muz yedim o da rahatlattı. İnternetten arastirip bakıp bakıp alıyorum , düşmek istemiyorum bir yere kadar elimden geldiğince kendimi zorlicam yemek için

Ben dün gece iki tane prilam dr içtim yatmadan doktorumun dediği gibi, bugünüm daha rahat geçti kızlar. Bi uyanınca hafif bulantı oldu işe yaramadı herhalde dedim ama iki üç günkü gibi değildim. Bence deneyebilirsiniz doktorunuzla konuşup

Merhaba kızlar , umarım herkes iyidir. Ben dün kesemi görmeye gittim çok şükür sıkıntı yok 15 gün sonra gel dedi. Günler nasıl geçecek bilmiyorum.. inşallah sağlıkla ilerler hepimizin hamileliği bir şey soracağım. Normalde Reyhan şerbetini çok seviyorum hatta genel olarak bütün bitki çaylarımı sıcak soğuk çok severim ama bu dönemde hep uzak durdum. Bugün misafirlikte kahve yanı su bardağı kadar bir bardakta Reyhan şerbeti ikram edildi geri çeviremedim. ( çok ısrar edildi ve hamileliğimi henüz eşim harici kimse bilmiyor). İçmeden de bi araştırma yaptım ama ney bilgiye ulaşamadım. Zararlı diyen de var aksine antioksidan içerdiği için faydalı diyen de.. siz ne düşünüyorsunuz? Çok az miktardan bir şey olur mu sizce ? İçime kurt düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…