2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Wiraya olumsuz düşünme kuzum herşey çok güzel olucak gücünü topla bırakma kendini. Bende çok panik halindeydim olmaz diyordum ama oldu rabbime güven dualarım seninle

Kızlar transferin 7. Gundeyim.
Progestan iğne vuruluyorum her gün.
Normalde öğlen vuruluyordum, dün akşam vuruldum.
Ve dün aksamla bugün şimdi acik kahve leke oldu çok az.
İğne saatiyle bir alakası var mı acaba lekelenmenin ?

Bence igne saatiyle alakasi yok benimde 8 gun kahve leke olmusdu tutunma kanamasi oluor

Kızlae bugün 8+4 üm 2 gündür gebelik belirtilerim gitti bir anda göğüslerimin şişliği de azaldı sanki. kontrol randevum yarındı bugüne aldım.

Kızlae bugün 8+4 üm 2 gündür gebelik belirtilerim gitti bir anda göğüslerimin şişliği de azaldı sanki. kontrol randevum yarındı bugüne aldım.
Benimde dün 8 haftalikti benim kasik agrim gitti birden bende bisey hissetmiyorum dünden beri. Zaten çok bir belirtim yoktu şimdi hiç kalmadı. Ama zaman zaman olabiliyormuş böyle canını sıkma ben dua ediyorum Allaha sığınıyorum başka yapacak ta biseyimiz yok zaten. İnşallah bisey yoktur bu kötüye işaret değil diyorlar

Kızlar ben sabah fark ettim iki tane dişimde sarı leke olusmus hayret ettim , arka dişlerimde ama cok canım sıkıldı, diş bakımına da dikkat eden biriyim , gecer mi ne yapmam gerekir bir önerisi olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…