2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi akşamlar arkadaşlar bugün bebeğimin kalp atışının durduğunu söyledi doktorum . Kanama alanı ile birlikte düşükle de sonuçlanacak dedi Salı günü bi perinatoloji Dr görecek ona göre yol izleyeceğiz dedi. 2. Transferimdi ilk negatif 2. Bu şekilde oldu. 7 sene sonra beta ve gebelik testini pozitif görmek çok güzel bir şeydi. Benim 6 yaşında bir oğlum var Rabbim onu bize bağışlasın . Bu transfer sürecine ben artık ara vereceğim ya da devam etmeyeceğim. Dondurulmuş embriyolarım var kendimi iyi hissettiğimde başlayacağım süreç çok yorucuydu. Dilerim Rabbim bu süreçte kimseye böyle acılar yaşatmasın sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz ve o müthiş annelik duygusunu tadın hepiniz birbirimizi bilmeden tanımadan dua etmek moral vermek çok güzeldi Rabbim hepiniz için süreçlerinizi kolaylaştırsın

Çok geçmiş olsun canım ,Allah sabır versin dediğin gibi yorucu bir süreç biraz ara verip belki tekrar denersin güzel haberlerinizi bekliyoruz seni tanıdığımıza memnun olduk

Çok çok üzgünüm canım. Bu kaybı hiçbir kadının yaşamasını istemem. Şükür ki sen bu duyguyu tatmışsın. Allah oğluna uzun ömür versin. Kaçıncı haftadaydın bir belirti var mıydı

Canımmm cokkk gecmiş olsun , oğlusuna Allah saglık uzun ömür versin, gercekten cokkk zor bir surec , insallah anneliği isteyen herkes tatsın, guzel dileklerin için de kendi adıma tsk ederim

Ara ara bana da oluyordu canım kramp , bir sorun olmadı cok sukur

Çok geçmiş olsun canım.. Rabbim oğluna uzun ömürler versin çok zor ve yıpratıcı bir süreç. Rabbim ummadığın bir anda seni ferahlatsin

Öncelikle hamileliğinizi tebrik ederim benimde ilk transferim negatif oldu. İkinci transfer için öncesinde bir tahlil yada histeroskopi falan yaptırdınız mı

Öncelikle hamileliğinizi tebrik ederim benimde ilk transferim negatif oldu. İkinci transfer için öncesinde bir tahlil yada histeroskopi falan yaptırdınız mı
Canım ben zaten 3 sene önce histereskopi yaptırmıştım. Rahmin görüntüsünü beğeniyorlardı 3 çizgi görünümündeydi.2. Transferimde sadece yoğun doz ilaç kullandık. Rahmi biraz daha tutunma için hazırladık. İlk transferde ilaçsız doğal siklus ilerlemiştik.

Cok gecmis olsun canim

Anladım çok teşekkür ederim benimde inşallah ikinci denemem pozitif olur

Anladım çok teşekkür ederim benimde inşallah ikinci denemem pozitif olur
Canım benim ikinci transferim tüplerimin birinde sıvı vardı alındı diğeri tamamen kapandı ameliyat. Sonrasında yumurta toplama oldu 7 tane toplandı 5 tane kaldı 5 gün embriyosu oluştu genetiği gönderdik 2 tane sağlılı geldi rahim hazırlığı oldu ama tabi bunlar yaşanırken ben inanılmaz şiştim kilo değildi vucudumda ödem vardı beni bişeyler rahatız ediyordu iğneler haplar daha kötü oldum transferim oldu olumlu sonuçlandı ben 80 kilo oldum sonrasında bebeğimi kaybettim bilinmeyen sebepten. Bu transferde rahim filmi histereskopi oldum şuan çok şükür herşey yolunda histereskopinin etkisi büyükmüş onu çok araştırdım olma şansın var ise bence ol rabbim gönlüne göre en kısa zamanda kolaylıkla nasip eylesin kuzum

Şuanda hamile olmanıza çok sevindim tüplerinizde sıvı olduğu ultrasonda mı göründü acaba

Ben hatta hiç hamile değilmişim gibi oh bulantım da yok diyodum 8 haftadan sonra ebemi gördüm ne bulantılar ne yanmalar yatak odamda komodinin üstü süt kutuları ile doluydu 23 hafta oldum hala aç karnına deli gibi bulantım oluyo eşim bu sabah çok öksürünce kustun mu diye sordu hatta boşver belirti arama olmaması daha iyi

Bende 8 haftalığım midem bulandımı geçsin diyorum bulanmayınca bişey oldu diyorum. Kaç haftalıksın canım belirtiye takılma üzülme kendini
Dün pozitifi gördüm değerim 90 çıktı daha transferim 10.günü. Karım ağrım uykusuzluk göğüs ağrısı baş dönmesi hepsi vardı dün geceden beri yok

Dün pozitifi gördüm değerim 90 çıktı daha transferim 10.günü. Karım ağrım uykusuzluk göğüs ağrısı baş dönmesi hepsi vardı dün geceden beri yok
Olmaması gebeliğin durduğu anlamına gelmiyor ilerleyen haftalarda da öyle oluyor bi bakıyosun deli gibi miden bulanıyor bi kusuyosun sonra herşey geçiyor bi bakıyosun bi tabak yemek yemişsin bi anda tiksiniyosun ondan gözün göresin gelmiyor yani bunlar normal şeyler bende göğüs büyümesi dışında hiçbir belirti olmamıştı ta ki 8 haftaya kadar sonra deli gibi bulantılarım başladı 23 hafta oldum bugün uzun zamandır sabah kalktığımda bulantım olmuyodu bu sabah az daha kustum yani her gün değişiyor gün içerisnde hatta aynı saate bile değişiklik oluyor o yüzden takılmayın keyfini çıkarın ve yiyebiliyorken yeyin benim yerime kiraz da yeyin midemi çok yakıyor zehir ediyor günümü yiyemiyorum ama çok canım çekiyor

Amin canım sağol benzer şeyler yaşamışız. Bir gün yatış verildi progeston depo iğne gibi bir şey eklendi 3günde bir olucak şekilde . Şimdi taburcu olduktan sonra evde dinlenme bol su tüketimi ve ilaçlarla desteğe devam ediyoruz. Kanamam kahverengi lekelenmeye dönmüştü ama hastaneden çıkarken kanama alanı aynı şekilde ultrasonda göründü gibi . Haftaya Salı kontrol var bakalım Bir yandan çok fazla bulantım oluyor Sanırım zaman ve duadan da başka yapıcak bir şey yok. Sağlıklıysa ,hayırlıysa olsun ve de olur diye inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…