2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben hatta hiç hamile değilmişim gibi oh bulantım da yok diyodum 8 haftadan sonra ebemi gördüm 😂😂 ne bulantılar ne yanmalar yatak odamda komodinin üstü süt kutuları ile doluydu 23 hafta oldum hala aç karnına deli gibi bulantım oluyo eşim bu sabah çok öksürünce kustun mu diye sordu hatta boşver belirti arama olmaması daha iyi 😂
canım cinsiyeti nedir acaba? bi yerde okudum bulantı varsa kız yoksa erkek diye ama hurafe sonuçta bunlar herkeste aynı olacak diye bir şey yok, bi de göbekte düz bir çizgi oluyormuş senin oldu mu? olduysa ne zaman oldu?

Dün pozitifi gördüm değerim 90 çıktı daha transferim 10.günü. Karım ağrım uykusuzluk göğüs ağrısı baş dönmesi hepsi vardı dün geceden beri yok
canım bazen psikolojik de olabilir ara ara bende de belirtiler kalmıyor bir şey oldu diye korkuyorum bunlar normal 2. testini verince boşuna kafama taktım diyeceksin inşallah 🥰

Bende ikinci transferden önce histeroskopi konusunda kararsız kaldım rahim filminde bir şey görünmüyor ama yinede riske atmasam mı bilemedim canım ya of zor kararlar 🙈
Araştır bence biraz doktorunla görüş histereskopi faydası var diye biliyorum. Maddi manevi yoruluyoruz ama napalım kuzum bebeklerimize kavuşalım allahın izniyle 🤲

Ben hatta hiç hamile değilmişim gibi oh bulantım da yok diyodum 8 haftadan sonra ebemi gördüm 😂😂 ne bulantılar ne yanmalar yatak odamda komodinin üstü süt kutuları ile doluydu 23 hafta oldum hala aç karnına deli gibi bulantım oluyo eşim bu sabah çok öksürünce kustun mu diye sordu hatta boşver belirti arama olmaması daha iyi 😂
Ben de 2 saat bir şey yemeyeyim hemen midem bulanıyor:KK43: sadece yerken geçiyor onun dışında ağzımda iğrenç bir tat var

Dün pozitifi gördüm değerim 90 çıktı daha transferim 10.günü. Karım ağrım uykusuzluk göğüs ağrısı baş dönmesi hepsi vardı dün geceden beri yok
Değeriniz güzel cikmis benim de 9. Gun 71 cikti degerim iki gun sonra 52 iki gun sonra 30 a dustu. 6. Gun embriyoydu iyi kalite tuttu ama kimyasal oldu. Kanda pozitifi 71 i pazar gunu gordum dün de 30. Cok uzulduk ama yapacak bisey yok. İnsaAllah sizin de sevinciniz yarim kalmaz.

kızlar ya mental ve ruhsal anlamda hiç sağlıklı dingin hissetmiyorum, huzurlu bir gebelik gecirmiyorum, biraz da eşimin bazen anlayıssız tavırlarının etkisi sanırım , siz de durumlar nasıl

kızlar ya mental ve ruhsal anlamda hiç sağlıklı dingin hissetmiyorum, huzurlu bir gebelik gecirmiyorum, biraz da eşimin bazen anlayıssız tavırlarının etkisi sanırım , siz de durumlar nasıl
Ben çok yorgun oluyorum canım, sanki ayağa kalkacak halim yok gibi iki adım atıyorum yoruluyorum.. midem de benim sabah değil gece yatmadan bulanıyor çok rahatsız etmese de huzursuz ediyor tabi ama napalim 🥹

Canım benim hormonlardan dolayı böyle hissetmen normal. Ben maalesef hiç hamilelik yaşamadım ama çevremdekiler hep senin gibi süreçlerden geçti. Bu duygular hisler geçici böyle düşün🌸

canım cinsiyeti nedir acaba? bi yerde okudum bulantı varsa kız yoksa erkek diye ama hurafe sonuçta bunlar herkeste aynı olacak diye bir şey yok, bi de göbekte düz bir çizgi oluyormuş senin oldu mu? olduysa ne zaman oldu?
Erkek 😂 hayır düz çizgi henüz çıkmadı 6 aylık oldum ama bişey yok benim vucudum çatlağa çok elverişli daha 2 aylıkken karnım bile çıkmadan 9 aylık çatlak gibi oldu ama o da olsun hiç umrumda değil

Ben çok yorgun oluyorum canım, sanki ayağa kalkacak halim yok gibi iki adım atıyorum yoruluyorum.. midem de benim sabah değil gece yatmadan bulanıyor çok rahatsız etmese de huzursuz ediyor tabi ama napalim 🥹
O belirtiler de var canım bende de , saglıkla gelsinler gercekten her asaması zor bir surec 🥰🙏

Merhaba kızlar. Uzun süredir okuyorum yazdıklarınızı ama cesaret edip giriş yapamadım. Geçen sene mart ayında ilk transferimi olmuştum maalesef boş gebelik olmuştu ve kürtaj olmuştum. 1 sene sonra 26 haziranda kalan embriyolarımı transfer ettirdik. Çok şükür olumlu sonucu aldım ama yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum 🥺 üstelik bu sefer eşimle işi nedeniyle ayrıyız. Geçen sefer her anımda yanımdaydı.. 12.gün 850 14. 1530 beta değerlerim. Salı günü kese randevum var. Dilerim ki hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız. Çünkü bu süreçte anladım ki önemli olan pozitifi görmek vs değil.. hamileliği sağlıklı geçirip sağlıkla kucağına almak. Her şey gönlümüzce olsun 🦋

X