2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım aklında kalmasın ben o kadar paniklemedim uzandım yatıyorum, seni cok rahatsız ediyorsa doktoruna bir sor istersen ya da acilden bastırabilirsin, sonucta stres de cok onemli seni yıpratmasın
Gittim hastaneye bebegin kalbi atiyor bir sikinti yok suanlik tedbir amacli yatis dedi ama ben ogleden sonra kan sonuclarini gosterip o sekilde yatis yapicam

Tesekkur ederim canım gittim hastaneye cok şükür bebegide gördüm ama gidene kadarda mahfettim yani kendimi bebege bisi oldu diye

Kızlar ben daha önce 2 kez doğal yoldan gebe kalmıştım. İlk hamileliğimde kahverengi lekelenmelerim oluyordu ilk hatta ciddiye almadım hiç kanamam olmamasına rağmen düşük yaptım. 2. Hamileliğimde de aynısı oldu hep kahverengi lekelenmeydi ama düşük oldu. Şimdi tüp bebekle hamile kaldığımda da 6. Haftada açık pembe kahverengi lekelenmelerim oldu panikledim gittim hiçbir sorun yok dediler. Progestan fitil kullanıyoruz ayrıca bebek kendine yer yapmaya çalılıyor haliyle rahminin genişliyor. Demem o ki 12. Haftaya kadar her türlğ lekelenme normal de olabilir olmayabilir de. Kimilerinin içinden kan boşalıyor regl olmuş kadar kanaması oluyor hastaneye gidiyor hiçbir şey yok. Böylesini de çok duydum. Hepinizin endişelerini anlıyor ve 2 düşük yaşamış biri olarak paylaşıyorum. Öğrendiğim tek bir şey varki sağlıksız bebek her türlü düşer, sağlıklı bebek her koşulda tutunur. Düşecek bir bebeği hiçbir şey durduramaz. Hepimiz yolun başındayız. Bu şekilde panik halinde tamamlamak çok yorucu olur. İlaçlarınızı kullanın, saatini aksatmayın ve doktor kontrollerinizi bekleyin. Ben kendim için en azından bunu yapmaya karar verdim. Lekelenmeleri artık önemsemiyorum. İçimizde bir canlı büyüyor bu tarz şeyler yaşamamız normal

Canım sen ilk kez mi duydun sanki geçenlerde gitmemiş miydin. Tebrik ederim bu arafa :)

Kızlar sağ tarafta karnımın alt kısmında bazen bir kramp giriryor sanki birşey batıyor. Bugün 3-4kere oldu. Sizlerde yaşadınız mı? 5haftalik gebelikti. Pazartesi kese için gidicem, tedirgin oldum. İnşallah iyi birşeydir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…