2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

6.haftanın başlarındayım kesenin diğer tarafında hematon bölgesi varmış. Bugün yatış dendi. Çok cılız kalp atışını duyduk
Bende kanamayla acile gittim salı günü yatış vermişlerdi. Kesenin birinin yanında kanama alanı var diye. Bugün taburcu oldum çok şükür canım sen nasılsın bir an önce sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim bebeklerimizi

Ben de oyle düşünüyorum kuzum uzandım takip edicem bakalım , kırmızı olunca problem oluyor sanırım
Evet canm kırmızı olunca. Ama mutlaka doktoruna bildir.. ben 3 gün boyunca iğneyi günde iki kez vurdum kanamaya dönmesin diye. Ve bol bol dinlen biz en ufak biseyde gerçekten sorun yasayabiliyoruz ben kendimden biliyorum bir gün öncesinde çok yurumustum ben

Kızlar fitil kullandigim icin gunluk ped takiyorum daha demin pedin uzerine kahve akinti gelmis peceteye de kahve kucuk ip gibi pihti geliyor cok cok kucuk doktora gidiyim mi hemen sizce 🥺🥺 6+4 üm
Canim doktorunla iletişime gecebiliyorsan doktoruna bildir durumu ama genel olarak herkeste oluyor galiba bu durum ama yinede ihmale gelmez

Hiç bakılmadı bilmiyorum ki karından olduğu için mi duyulmamış olabilir
canım 8. haftaya kadar vajinal bakılmasının uygun olduğunu okumuştum zaaten zararı yok karından bakmak için erken ben 6. haftanın sonlarında vajinal duydum karından duymak ve görmek zor olur bebek 5 mm cik zaten :)

canım 8. haftaya kadar vajinal bakılmasının uygun olduğunu okumuştum zaaten zararı yok karından bakmak için erken ben 6. haftanın sonlarında vajinal duydum karından duymak ve görmek zor olur bebek 5 mm cik zaten :)
imkanın varsa vajinal usg talep et ki için rahat olsun net sonucu öyle alırsın inşallah ❤️

Kızlar fitil kullandigim icin gunluk ped takiyorum daha demin pedin uzerine kahve akinti gelmis peceteye de kahve kucuk ip gibi pihti geliyor cok cok kucuk doktora gidiyim mi hemen sizce 🥺🥺 6+4 üm
Canım merhabalar benimde senin haftalarında olmuştu kahvrengi kanama. 8 haftamdayım bazen yine geliyor doktorum sorun olmadığını söyledi endişelenme sen yinede doktorunla paylaş bu durumu kırmızı olmadığı sürece korkma kuzum

duydum canıım şükür ama belirtilerim azaldı kendi doktorum görecek yarın normal randevumda gideceğim korkuyorum bazı arkadaşların sonradan kayıpları da olmuş ekstra panikliyorum ....
Belirtiler zaten bir kayboluyor bir başlıyor benim de azaldı mesela göğüslerim dolgun ama acısı hiç yok gibiydi üç gündür bugün yine agrimaya basladi. Bugün bile korka korka girdim muayene olmaya kötü bisey duyarım diye. Ama araştırdım sürekli olmuyomus belirtiler

X