2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar fitil kullandigim icin gunluk ped takiyorum daha demin pedin uzerine kahve akinti gelmis peceteye de kahve kucuk ip gibi pihti geliyor cok cok kucuk doktora gidiyim mi hemen sizce 6+4 üm

Kızlar fitil kullandigim icin gunluk ped takiyorum daha demin pedin uzerine kahve akinti gelmis peceteye de kahve kucuk ip gibi pihti geliyor cok cok kucuk doktora gidiyim mi hemen sizce 6+4 üm
Transfer tarihin neydi canım benimde dün başıma geldi ultrasonda baktı kanama alanı var dedi ama devamı gelmedi kendi doktoruma gidiyorum şimdi benim kalp atışı da yok 10 Haziran da transfer oldum kese var ama kalp sesini duymadık daha hep karından bakıldı

Canım benin de biraz önce gelmiş kahverengi leke içim bi garip oldu , ins yerlesme lekesidir ikimizin de

11 haziranda transfer oldum gectigimiz pazartesi kalp atisini duydum ama suan asiri endiselendim gidiyim mi sizce hastaneye

Böyle bir şey çıktı endişelenmeli miyim dünden beri bi tuhafım olmadı sanırım

Eklentiler

• IMG_3679.png
    70,2 KB · Görüntüleme: 47
Kahverengi akıntı icin az ise problem yapmayin diyorlar ama icin rahat etmiyorsa mutlaka iletisime gec doktorunla bence onlem amacli belki bir ilac vs verebilir. Birde yatak istirahati yapabilirsin

Kanama olmadıgı surece bence riskli degil , cok panikleme canım uzan rahat ol, su iç bol bol , ben oyle yapıp takip edicem , gebelik ogrendiğim hafta da olmustu benim kahverengi lekelenme ama bayadır yoktu
İlk defa oluyor sildikcede geliyor ya of asiri panikledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…