2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende de oluyor sanki enfeksiyon kapmış gibi yada gaz var gibi oluyor. Acaba rahim mi büyüyor. Ben daha kan vermedim ama testlerde pozitif dünden beri arada oluyor

Canim her gün olmasa da ben içiyorum bahsettiğin markayı başka içecek bir şey bulamıyorum malum çay kahve kısıtlı... Ben kestim kafeini bu arada

Canlarım 1701 cıktı son test 748’di artık kan vermeyeceğim. Carsamba kontrole cagırdı doktorum. Hepinizin hep mutlu ve saglıklı olmasını diliyorum. Stressiz bir surec olsun hepimiz için
Harika artık kan vermek değil kese randevusu var sağlıklı.haberler allalim inşallah

ayyyy sabah yattığım yerde oluk oluk saç vardı benim aşırı dökülüyor hamilelik dışında dökülürdü son zamanlarda kesilmişti şimdilerde çok fazla yalnız değilmişim
benimde tüm ev saç zaten ama dün ve bugün duş aldım ikisindede toplu toplu elime geldi transferden önce baya azalmıştı kontolde doktora sorucam demir vs kullanayım mı diye

Canlarım 1701 cıktı son test 748’di artık kan vermeyeceğim. Carsamba kontrole cagırdı doktorum. Hepinizin hep mutlu ve saglıklı olmasını diliyorum. Stressiz bir surec olsun hepimiz için
Maşallah olsun. Gözünüz aydın. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.. kaçıncı gün bu gün??

KİZLAR bir sorum var benim. Lütfen cevapları mısınız??? Transferin 14cu gun kan veren var mı aranızda? Beta HCG kaç geldi acaba??

benimde ağrı diyemem ama sertlik oluyor çok az idrarım olsa eğilemiyorum bile öyle kasılıyor

Oh nasıl güzel yükselmiş, korktuğuna değmedi hayırlı olsunn

Ben yurt dışında yaşıyorum. Burada haftada bir kana gidiyorum.

7ci gun beta HCG -40
14cu gün beta HCG -1094

BÖYLE KENDİM HESAPLADIM. 400-500 bekliyordum. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.Allahin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…