2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Transferin 17.günü bugün
9.gün beta 298
11.gün beta 798 sonuç
Bugün kahverengimsi lekenleme başladı
Çok korkuyorum
Doktor normal ilaçlara devam dedi
Bu normal mı yaşayan var mı böyle bir durum
Bende de oldu kahverengiler. Doktor 12. Haftaya kdr olur dedi. 8. Haftadayım gecen hafta ara ara hep geldi. Hiç canını sıkma

canım simdi iyi misin? iki gün iptal oldum resmen sonradan okudum yazısmaları, gecmiş olsunnn <3
canım çok şükür ikimizde iyiyiz işbaşı yaptık bile böbrek değerlerimi pek beğenmediler kanamadan sonra 1 gece daha misafir olduk, kanama o gün kesildi ama insan kırmızı görünce panikliyor, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah

Kızlar maden suyu tüketiyor musunuz, özellikle bi markayla ilgili yakın zamanda olumsuz haberler vardı, ben sıcak havalar mideme de iyi geldiği için neredeyse her gun içiyorum, bununla ilgili olumlu olumsuz bilgisi olan var mı

Günde 1 tane içmenin sağlık açısından faydalı olduğunu okumuştum. Doktorunuza danışarak içmekte sıkıntı olmaz bence. Ama aromalı olandan değil tabi. Dediğin marka bor oranı yüksek denilen ise, bor açısından zengin topraklardan çıkan maden suyunda bor oranının yüksek olması normal. Öyle okumuştum. Diğer markanın incelemesinde insan dışkısı bakterileri mi öyle birşey çıkmıştı. Onu tabiki tercih etmezdim. ☺

Evet canım boru yuksek olandan tuketiyorum tsk ederim yorumun için

Kızlar ya birsey sorucam benim kasıklarım aslında tam o hani vajinanın üst kısmı varya orası arada cok kötü ağrıyor ama adet sancısı gibi değil. Kramp girer gibi tuhaf farklı bi ağrı. Arada gelip az durup gidiyor. Başına gelen var mı? Normal bi durum mu? Perşembe günü gidicem kese icin

Kasıklarımda benim de agrı oluyor canım, benimki sanki enfeksiyon olur da agrı olur ya ona benzer, bebeklerimiz büyüdügü için haliyle rahim de büyüyor ondan agrı oluyor diye yorumluyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…