2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

benimde tüm ev saç zaten ama dün ve bugün duş aldım ikisindede toplu toplu elime geldi transferden önce baya azalmıştı kontolde doktora sorucam demir vs kullanayım mı diye
bende akdeniz anemisi taşıycılığı vardı kan değrlerim düşük çıktı aslında bende sorsam iyi olur kendi dr uma cuma görüneceğim

Kızlar oksaparı yaparken sanırım fazla bastırdım morardı ve derialtında şişlik oldu. Geçer mi bu şişlik?
canım bende de var morlar yavaş yavaş sarıya döner şişlikler zamanla iniyor ,
artık ben daha ilk iğne ucunu sokarken canım çok yanıyor bazen de iğneyi çıkarınca kanıyor nasıl bir yol izliyorsunuz?

iki güne 1 folibol içiyorum başka takviye verilmedi bana vitamin değleriniz düşük mü de multivitamin verildi.

Ben de içinde folik asit de olan multi vitamin içiyordum, ama mide bulanmalarım başlatınca ağızda. İçilen herşeyi bırak dedi doktorum. Zaten ilk 3 ay minnoşlar depolardan besleniyormuş

iki güne 1 folibol içiyorum başka takviye verilmedi bana vitamin değleriniz düşük mü de multivitamin verildi.
Hayir tedavinin basindan beri multivitamin kullaniyorum ben. hic normal sadece folik asit vermedi icinde 400 mg folik asit bulunuyor okadarida yeterli die ekstra folik yazmamisti bu yazdığı promama da basli başına folik degil zaten omega + icerigi genis vitamin

Ben de içinde folik asit de olan multi vitamin içiyordum, ama mide bulanmalarım başlatınca ağızda. İçilen herşeyi bırak dedi doktorum. Zaten ilk 3 ay minnoşlar depolardan besleniyormuş
Ya sormayın ya zaten ictigim omega beni asiri tiksindiriyor .. öyle iciyorum suanda mide bulantılarm basladi hiç icemiyorum ..

anladım canım her doktorun yoğurt yiyişi farklıdır, ben mayıstan beri folbiol kullanıyorum arada devit damlatıyorum ekmeğe bi de kışın donduruğum portakal sularını tüketiyorum multivitamin çok büyük yutması güç olunca içemiyorum umarım gerek kalmaz , bu arada eşim de folbiol kullanıyor bir sıkıntı yok doktor 2.yi isterseniz tabii kullanın dedi beraber içiyoruz

Ya sormayın ya zaten ictigim omega beni asiri tiksindiriyor .. öyle iciyorum suanda mide bulantılarm basladi hiç icemiyorum ..
omega mide bulantısı yapıyor , ama benim dünden beri başladı 7.haftada mide bulantısı olarak bu arada tebrik ederim kalbini duymuşsun çoık mesaj gelince yazamaıdm

omega mide bulantısı yapıyor , ama benim dünden beri başladı 7.haftada mide bulantısı olarak bu arada tebrik ederim kalbini duymuşsun çoık mesaj gelince yazamaıdm
Cok teşekkür ederim benim mide bulantisi 6. Haftaya girer girmez basladi hem midem bulanip hem ilac icmek asiri zor.. Valla bu ilaclar konusunda Allah yardımcımız olsun

Cok teşekkür ederim benim mide bulantisi 6. Haftaya girer girmez basladi hem midem bulanip hem ilac icmek asiri zor.. Valla bu ilaclar konusunda Allah yardımcımız olsun
kesinlikle zor , allahtan aşırı değil bulantı ama hiç hoş bişi değilmiş, benim korktum bulantı değil tekrar kanama yaşamak... saat başı wcye gidip kontol ediyorum

kesinlikle zor , allahtan aşırı değil bulantı ama hiç hoş bişi değilmiş, benim korktum bulantı değil tekrar kanama yaşamak... saat başı wcye gidip kontol ediyorum
Yaa doktor keseyle alakali bi sikinti yok dediyse korkma tabi insan nekadar korkma dese de basina gelince öyle olmuyor anliyorum seni insallah olmaz birdaha sende rahat gecirirsin hamileligini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…