2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

isim seçmek çok zor bence ya inşallah sağlıklı ilerler de o günleri de görürüz
Amin kuzum insallah benimde 10 temmuzda tekrar kontrolüm var hep beklemedeyiz kalp atışını duydum ama o günden beri beklemek zor şimdi nasıl iyimi kötümü hep düşüncelerdeyiz hep birlikte güzel haberler alalım

Kızlar dün transfer oldum 6.gün embriyosu 5 bb kalitede doktor herşey çok güzel artık bekliceksin dedi. Bugün tüm belirtiler gitti ve belirti arıyorum daha ikinci gündem korkuyorum
Çok erken canım daha belirti araman için güzelce dinlen beslen arada yürü korkma bebeğin seninledir

Kızlar dün transfer oldum 6.gün embriyosu 5 bb kalitede doktor herşey çok güzel artık bekliceksin dedi. Bugün tüm belirtiler gitti ve belirti arıyorum daha ikinci gündem korkuyorum
canım ikinci günden belirti olmaz zaten, hatta hiç olmayadabilir. çoğumuzun belirtisi yoktu burada, olsa olsa 5-6. günden sonra kasık ağrısı, bel ağrısı, göğüs hassasiyeti olur ama bunları da içtiğimiz ilaçlar da yapabiliyor o yüzden hiç korkma

kalp atışını duymuşsun ne güzell, benim de 11 temmuzda kalp atışı için randevum var amin, inşallahh

İnşallah güzel sonuç alır bekleyen herkes çok heyecanlıyım

Kızlar yaptıgım arastırmada bu surecte evde yapılan yogurtların yenmemesi gerektiğini gördüm birkac yerde, ben market yoğurdu sevmiyorum, siz yogurt ve süt konusunda Pastorize olmasına dikkat ediyor musunuz

Kızlar yaptıgım arastırmada bu surecte evde yapılan yogurtların yenmemesi gerektiğini gördüm birkac yerde, ben market yoğurdu sevmiyorum, siz yogurt ve süt konusunda Pastorize olmasına dikkat ediyor musunuz
Evet ben yoğurdu hep kendim mayalardım ama doktorum özellikle söyledi pastorize olması gerekiyor dedi süt öyle mayala çiğ inek sütü bakteri üretiyor diye fileden alıyorum sütü

MAALESEF NEGATİF OLDU
Ben tedavim sirasinda psikolojik destek almistim ve doktorum soyle cumleler kurmustu. Sizin gibi benim de sadece ama sadece tek emriyom vardi bu arada. "Negatif oldugunda herseyin sonuymus gibi dusunme. Sadece bu tedavimde ya da tedavimin bu adiminda olmadi de. Ve aslinda igne vurulmak ,ilaclarini duzenli almak disinda bu sorunun cozumu senin kontrolunde degil. Kendine sefkatli davran. Gelecegin ne getirecegini bilmiyorsun ve surekli ileriyi dusunup kendine eziyet ediyorsun. Bir de herkesin yolculugu tek ve kendine ozgu kimseyle kendini karsilastirma"

Umarim hayat hepimize comert davranir ve bebklerimizi saglikla kucaklarimiza almak nasip eder

İki kere aynı üzüntüye nasıl dayandınız nasıl toparladınız benim ilk denemem negatif ikinciye nasıl cesaret ediceğimi bilemiyorum
Yani kolay oldu diyemem hatta ikincisini psikolojik olarak atlatmak ilkinden çok daha zor git gide umutsuzluk kaplıyor çünkü insanı ama geride 2 embriyo daha var vardır bundada bir hayır demekki sağlıksızdı o şekilde tutsaydı hasta olsaydı çok daha kötüydü diye kendimi sakinleştirdim çünkü doktorum rahim bilgisayar gibidir sağlıklı olanı tarar bulur sağlıksız olanı kabul etmez olmuyorsa aslında seçiyor ayrıca yumurta ve sprem olduğu sürece umut var demektir

Doğru söylüyosunuz sağlıksız bir bebek olup ömür boyu onun için üzülmektense bir kere olmadı diye üzülmek daha iyi tekrar ne zaman deniceksiniz

Kızlar
9. Gün 47.51
10.gün 110
12. Gün 364 çıkmasına rağmen hala idrarda negatif görmem normal mi?
Ultrasona kadar ilaçlara devam mı ettiniz? Bana devam etmem söylendi?
canım kesinlikle ilaçlarına devam et asla bırakma erken gebelikte gözükür ama kasette bende görememiştim pozitifi önemli olan kan testin canım idrara geç yansır

canım istersen 2 gün sonra aynı labta gene kan ver nolur nolmaz :) hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…