2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

ah canım beni seni tanımasam da okurken gözlerim doluyor ağlayacak gibi oluyorum. kendi kontrolumde ne hissederim tahmin bile edemiyorum:) tam bir balık burcuyum. Benim ücüncü transfer denemem. ilkinde kimyasal oldu, hic iki katına cıkmadı, ikinci denememde hic tutmadı. bu sefer iki embriyo transferi konusunda doktorumu zorladım. transfer gununde bir embriyoyu cozulurken kaybettik, sonra hemen yenisini cozdurelim dedim. 5ab ve 4ab transfer edildi 20 Haziran'da. 5. gün dondurulmus embriyosu bunlar:) 8. gun degerim 51'di, 10. günde 106 oldu. yarın tekrar test var aşırı heyecanlıyım:)

bu arada kalp atışı için ne zaman gideceksin canım? offf orada kimbilir nasıl hissedeceksin, heyecanımız sureklı katlanıyor :KK70: aşırı yogun calısıyordum ama su an cok zor odaklanıyorum. surekli bu pencerede yazdıklarınızı merak ediyorum :)
Degerin sayisi degil iki kat artisi onemli :) seninkide artmis masallah 🥰 ahh ah canim hic sorma hayal ettigimden daha da guzel derler ya aynen oyleymis bin sukur 🤍 dedigin gibi de insan dusunmeden edemiyor keseyi gorseydim bi diyordum simdide kalp atisi diyorum ne değişik duygular :)) 😊 kalp atisina da 8 haziran da gidecegim Allah izin verirse 😻 rabbim emeklerini bosa cikarmasin birbirimizi tanimasakta burda baska bir bag kuruyoruz ayni sevincleri ayni uzuntuleri paylasiyoruz birbirimizi yargilamiyoruz elestirmiyoruz hepimizin amacı aynı🥲 inan ki bende burdaki cok arkadasimin sonucunu heycanla bekledim cok sukur onlarda pozitifi aldi 😊

Degerin sayisi degil iki kat artisi onemli :) seninkide artmis masallah 🥰 ahh ah canim hic sorma hayal ettigimden daha da guzel derler ya aynen oyleymis bin sukur 🤍 dedigin gibi de insan dusunmeden edemiyor keseyi gorseydim bi diyordum simdide kalp atisi diyorum ne değişik duygular :)) 😊 kalp atisina da 8 haziran da gidecegim Allah izin verirse 😻 rabbim emeklerini bosa cikarmasin birbirimizi tanimasakta burda baska bir bag kuruyoruz ayni sevincleri ayni uzuntuleri paylasiyoruz birbirimizi yargilamiyoruz elestirmiyoruz hepimizin amacı aynı🥲 inan ki bende burdaki cok arkadasimin sonucunu heycanla bekledim cok sukur onlarda pozitifi aldi 😊
canım hayırlı olsun görmüşsünnn :KK200: benim de bugün 16.45te randevum, inşallah ben de görürümm

cok sevindim. bazı ilaclar piyasada gercekten yokmus. azıcık kalmıs o zaman senin de :) bir sonraki testin ne zaman canım? benim de bugün 11. gunum, 1 gun var aramızda
Benim 12. Günüm 628 çıktı umarım çift tutmuştur 2 gün sonra tekrarlayın dediler siz yaptınız mı test

Benim tüm muayene sırasında rahim ve tahlillerimde normal çıktı. Amh 3,22 di yumurtalar istediği gibi büyüdü 10 yumurta toplandı ama kalitesiz çıktı. Sigara içki vb gibi alışkanlığımda yok. Doktorumda şaşırdı bu duruma 4 tane döllendi, sadece 2 tanesi 5.güne kadar gitti. Kalite ile alakalı mıdır bilmiyorum ama kendimde de böyle bir sürpriz yaşamıştı
Benim tüm muayene sırasında rahim ve tahlillerimde normal çıktı. Amh 3,22 di yumurtalar istediği gibi büyüdü 10 yumurta toplandı ama kalitesiz çıktı. Sigara içki vb gibi alışkanlığımda yok. Doktorumda şaşırdı bu duruma 4 tane döllendi, sadece 2 tanesi 5.güne kadar gitti. Kalite ile alakalı mıdır bilmiyorum ama kendimde de böyle bir sürpriz yaşamıştım.
peki transfer oldunuz mu

Kızlar birşey sorucam. Daha transfer olmadım 2 gün var ama karnımda adet sancısı var hafif hafif oluyor özellikle idrar yapmama yakın mesane dolunca dünden beri böyle. Sizde de adet olacakmış gibi his oldumu transfer öncesi. Transfer sonrası yapıyormuş
12 gündür bende iğnelerimi vuruyorum ve dün benim de kasıklarım ağrıdı

her sey cok guzel olsun canımmm, guzel enerjim seninle :) yarın test sonucumu alınca yazarım ben de :)

X