2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Degerin sayisi degil iki kat artisi onemli :) seninkide artmis masallah ahh ah canim hic sorma hayal ettigimden daha da guzel derler ya aynen oyleymis bin sukur dedigin gibi de insan dusunmeden edemiyor keseyi gorseydim bi diyordum simdide kalp atisi diyorum ne değişik duygular :)) kalp atisina da 8 haziran da gidecegim Allah izin verirse rabbim emeklerini bosa cikarmasin birbirimizi tanimasakta burda baska bir bag kuruyoruz ayni sevincleri ayni uzuntuleri paylasiyoruz birbirimizi yargilamiyoruz elestirmiyoruz hepimizin amacı aynı inan ki bende burdaki cok arkadasimin sonucunu heycanla bekledim cok sukur onlarda pozitifi aldi

canım hayırlı olsun görmüşsünnn benim de bugün 16.45te randevum, inşallah ben de görürümm

cok sevindim. bazı ilaclar piyasada gercekten yokmus. azıcık kalmıs o zaman senin de :) bir sonraki testin ne zaman canım? benim de bugün 11. gunum, 1 gun var aramızda
Benim 12. Günüm 628 çıktı umarım çift tutmuştur 2 gün sonra tekrarlayın dediler siz yaptınız mı test

12 gündür bende iğnelerimi vuruyorum ve dün benim de kasıklarım ağrıdı

her sey cok guzel olsun canımmm, guzel enerjim seninle :) yarın test sonucumu alınca yazarım ben de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…