2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar ben 4 haziranda 5 günlük embriyo transferi oldum. 12 haziranda ilk testim 106 14 haziranda 2. Testim 231 geldi. O günden beri de test falan yapmadım. Birsürü ilaç ve ipne kullanıyorum. Şişli memorialda yaptırdım ve bana artış iyi ilk kontrolünüz 4 temmuzda dediler. Ben o tarihe kadar ne oldupunu bilmeden bekleyecek miyim? Herkes bu kadar uzun mu bekliyor. İlk artışım iyi olduğu için kimyasal riskim yoktur değil mi? Yani pozitifi gördüm ama çok tedirginim :KK43:
Merhabalar kuzum benimde çok uzundu 1 hafta önce keseyi görmek için gelmek istiyorum dedim gördüm şükür. 28 kalp atışı görmek için gidicem

Tatlım senin belirtin var mı hiç? Bizim senle yakın tarihimiz die soruyorum. Ne biliyim bulantı ateş basması ağrı fln fln
Ateş basması evet çok fazla havalarda çok sıcak ama ben inanılmaz terliyorum. Dün gece saat 4 te uyandım mide bulantısıyla birde çok halsizim iştahta sadece kaşarlı tost yemek istiyorum canım başka bişey istemiyor ☺️

Ateş basması evet çok fazla havalarda çok sıcak ama ben inanılmaz terliyorum. Dün gece saat 4 te uyandım mide bulantısıyla birde çok halsizim iştahta sadece kaşarlı tost yemek istiyorum canım başka bişey istemiyor ☺️
Transfer tarihin neydi canım? 5. Gün embriyosu muydu?

X