2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım bende 2 günde regl oldum. Ondan sonraki reglim düzensiz oldu
Kimyasaldan sonra direk adet görüp bidaha olmadım ama ben siz oldunuz mu anlayamadım. Geçtiğimiz ay transfer olmuştum. Bidaha adet beklemeden Bu sabah tekrar transfer oldummm 2 tane embriyomu aldım az önce :) 3 temmuz sonuç günüm

benim bugün reglimin 4. günü 1,1 mm gayet iyi dedi ama sanki çok mu ince diye düşündüm
endişelenme ince değil ztn kullanılan ilaçlarla kalınlaşacak , regl dönemi ince olması normal , estrofem ilacı ile kalınlaşıyor , yeterli gelmezse climara forte bant verir doktor , nar suyu içmenin de kalınlaştırdığını söylüyorlar bu arada :)

Canım ben kimyasaldan sonra bir adet oldum. Yani düşük yapmış oldum. Ondan sonraki adetimde başlamış oluyorim.

Seninki çok kısa sürede olmuş, inşallah rahmin durumu hazırdır.

Bende nar suyu içiyorum doktor tavsiye etmisti

Progestan iğne bu akşamlık var çetesi ve pazar gününe yok kullanmazsam sorun olur mu hastane cevap vermiyor sizce ne yapmaliyim
bunlar dozu ve içeriği önemli ilaçlar, doktor bırak demeden bırakmanız çok riskli , ilaçlar bırakılınca regl olunuyor etkisini burdan bile anlayabilirsiniz

Eczane reçetesiz vermiyor nerde nasıl yazdıracam bayram diye doktor yok
önceki reçetenizi gösterip tüp bebek tedavisinde olduğunuzu anlatın bir eczaneye borçlanın bence , bu da olmuyor ise progestan dex var karından vurulan ve reçetesiz de satılan hali , doktorunuza danışıp ondan alın ; ama progestan hormonunu bi anda bırakmayın bence

Teşekkür ederim akrabaların tanıdığı varmış ona söyledik o da 3 kutu gönderiyor şimdi bu kullandıklarımi da öyle aldım pazartesi günü hastanedeyim bakalım ne diyecek

hangi ilacları canım, ben bazılarını bittikce recetesiz aldım, doktorumun yazdıklarını sgk karsılamıyor melesf
Progestan iğneyi diğerlerini ben de bittikçe aldim da bir bunu reçetesiz vermiyor bayram dan önce 3kutu başka eczaneye şimdi de 2 kutu başka eczaneye borçlandık

Eklentiler

• 1718975428509923111379959485671.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 19
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…