2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İnşallah ağlıyorum telefonu kapattığımdan beri sayı birden böyle düştüğü için
Canını sıkma benim de 17 yumurtam toplandi spremler çok kaliteli olmadığı için 7 tane oluştu ve sadece 6. Güne iki tane kaldı ben bunun için bile mutluyum hepimiz bir yumurta bir spremle geldik dünyaya

Hadi inşallah hayırlı haberler alırsın umarım bizi merakta bırakma

Ya ocakta da bir transferim oldu şöyle kaliteli böyle mükemmel embriyo dediler ama negatif aldım. O yüzden sanki negatif de sonucu öğreneyim stresim bitsin istiyorum. Ama yazacağım buraya hemen her ne çıkarsa çok şükür bir kızım var, Allah olmayana da nasip etsin

Bugün kan verin sonucu hastaneyi arayıp söylerseniz dediler ama telefon sürekli meşgul çalıyor arada telefon numarasız geçersiz diyor 1 kişi nöbetçi olacak sonucu bildirirsiniz dediler kimse yok böyle sorun yaşayan oldu mu

kızlar size bişey sorucam transfer hazırlığına başlarken dondurulmuş embriyo için soruyorum adetin 3.ya da 4. günü rahim kalınlığınız neydi estrofem başlamadan

Canım pozitif sonucun nasıl olsa. İlaçlara devam et. Pazartesi bildirirsim

Bende boyleydimmm :) cok sukur pozitifi gordum hic endiselenme
Ayy umarim. Beklemek de zormus. Ben transfer icin de beklemek zorunda kalmistim. Iki embriyo verildi. Doktorum da israrla sordu iki istedigine emin misin bak ikiz olabilir diye. Son gun bile iki tane cozdurdum haberin olsun dedi. Bir tanesi bile buyuk mutluluk ama iki de olursa cok sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…