2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Beni şimdi bir korku sardı, gidemeyecegim herhalde. Çok sallama zannediyordum ama yıkılacağım gibi gelmeye başladı. En iyisi önce erken gebelik testi alayım.
Belirti açısından diyosanız bende bi belirti şu olmuştu göğsüm bi anda bi dolgun gelmişti o zaman anladım tuttuğunu yani şu an zaten çok öyle büyüdü ki 80 b giyiyodum 90c filan aldım anca şey oldu

Yok belirtilerin tamamını bir yığın ilaç kullandığım için görmezden geliyorum eşimi yolladım erken gebelik testi için ama onu da ilk idrarla yapmak lazım değil mi?

Hergün iki ampul mü? nasıl dayanıyorsun? Ben üç günde bir yapıyordum. 8 haftanın sonunda ameliyatlık oldum. Valla Allah yardımcın olsun
Teşekkür ederim evet hergün 2 ampul aynı anda yapılıyor artık mosmor oldu oturamıyorum acıyor 15 gündür kullanıyorum doktor bu şekilde yazdı valla dayanmaya çalıyorum

Canım ben kimyasaldan sonra bir adet oldum. Yani düşük yapmış oldum. Ondan sonraki adetimde başlamış oluyorim.

Seninki çok kısa sürede olmuş, inşallah rahmin durumu hazırdır.
Doktorum ara vermek istemedi, bir adet geçirdim sadece ve devam ediyoruz. Rahim hakkında hiç kötü bişey söylemedi doktorum. Sürekli kontrole gittim bu süreçte bi sıkıntı olsaydı söylerdi herhalde korkutmayın beni yahu

adetimin tam 14.gününe transfer tarihi verildi tabi bu hemen verilmiyor bugün kontrole gidince tarih verildi genelde 14 20 gün sonra transfer oluyor

Teşekkür ederim evet hergün 2 ampul aynı anda yapılıyor artık mosmor oldu oturamıyorum acıyor 15 gündür kullanıyorum doktor bu şekilde yazdı valla dayanmaya çalıyorum
Progesteron değerin çok mu düşük ki bu kadar sık yaptırıyorsun? Benim bu transferimde doktor geçmişi bildiği için sadece fitil yazdı. İğne kullanma dedi. Değerim 30 çıktı zaten.

Canım doktorun en iyisini bilir.
Hayırlı sonuclarimiz olsun inşallah

Bende diğer transferde günde bir yapiyordum. Kimyasal olunca hoca 1 hafta 2 tane yaptırdı. Değerim çok çıkmayınca bıraktık artık.
Dozu çok yüksek verilmiş gibi. Normalde günde 25 mg veriliyor diye biliyorum. Bu 50 Mg ve çok yoğun bir iğne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…