2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Merhaba ben temmuz annelerinden geliyorum belki burda bu durumu yaşayan vardır diye yazmak istedim.10 gün önce gittiğimde bebekte herşey normaldi gelişimi kan tahlili,tansiyon,idrar tahlili v.b cuma günü gittiğimde arada 10 gün var bebek sadece 4 gün gelirmiş yani 30+5 olmam gerekiyorken 29+6 olmuşum doktor 10 gün sonra gel dedi.Bebekte gelişim geriliği olabilir dedi.O günden beri çok sıkıntıdayım bu durumu yaşayan yada duyan varmı?

Sevmemek değil de bana sıkıcı geliyor ööööyyylecw beklemek biraz da geriliyorum evet

Rabbim sağlıkla kavuşmak nasip etsin inşallah, benim bir bilgim yok, stres yapma bir iki hafta sorun değil diye biliyorum buradan okuduğum kadarıyla

Evettt canım onu sen değil bebek karar veriyor maalesefff

Bu arada yanlış söylemişim kızlar nst de bebek hareket ettikçe sanırım kalp atışı artmalıymış benim düşüyormuş o yüzden bekletmicem düzelmezse dedi ultrasonda her şey normal şuan için, ilerisiyle alakası yok anne karnındaki durum dedi

Reactions: Jou
Herkesin bugün doktor kontrolü varmış ya ne güzel sona geliyoruz 34+4’ten selamlar o zaman. Kızımız 2500 gr olmuş, nasıl besleniyorsan devam et dedi doktor
Nst’ye de girdim bir defa sancı 80’i geçti, bir kere de 40’ı geçti ama düzenli olmadığı için bunların hiç önemi yok dedi. 80 olduğunda adet ağrısı gibi hissettim sadece. Şimdilik akışına bıraktık eğer kendi gelmezse 38+5’te sezaryen olacağım ben de

Benim de öyle çıktı tam da o haftalarda her gittiğimde 1-2 gün ile kapattı arayı şimdi öne geçti her bebeğin gelişim atağı haftası aynı olmazmış kendini strese sokma bence sonraki kontrolde belli olur.benim doktorum 15 gün farka kadar normal karşılıyoruz demişti

Genelde doğuma yakın zmanda kusma ve ishal olur. Bebişin zayıflayacağını düşğnmüyorum o kokusa rahat ol bence. Bebekler artık baya büyüdü büyüdüğü için baskı arttı. Baskı olduğu için artık mıdemiz baskıdan dolayı dayanamıyor bence.

Canım kaç gün geri çıkmıştı bizim doktor 10 gün sonra gelin bakalım dedi gelişim geriliği devam mı ediyor yoksa arayı kapatıyor mu diye

Dün benimde çatı muayenem vardı benimde sabah akıntım oldu kanlı bi tırstım sordum dr a sancı ve su takibi önemlidir dedi onları takip edicez artık
Vallahi doktor alttan muayene ettikten sonra kanamam oldukktan sonra adet ağrısı başladı bende anlamadm şüphelenmiyo deilim yani bi tetikledimi diye bi ağrım yoktu çünki

Kızlar yarına randevu buldum hemen kaptımm aholll sükür yarın agrıları batmaları soracagım hep

Reactions: Jou
Vallahi doktor alttan muayene ettikten sonra kanamam oldukktan sonra adet ağrısı başladı bende anlamadm şüphelenmiyo deilim yani bi tetikledimi diye bi ağrım yoktu çünki
Canım ilk gebeligimde 36+2 de nstde sancım cıkmıstı doktor alttan muayene etmisti serum vermislerdi sonra kasık ağrım basladı yarını kahverengi leke geldi hemen gittim alttan muayene ettigi icin dedi ebe. Nstye falan baktı tekrar bisi cıkmayınca suyun gelince sancın sıklasırsa gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…