2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben çıktım doktorun yanından kızlar nst de sancım çıkmış dedi hissediyomusun dedi bende öyle bi saanci hissi yok arada bi kasilma oluyo gibi ama hafiftej alttan bakıcam dedi baktı açılman yok dedi o baktkdan sonra hafif kanamam oldu doktora söyledim baktığım icin olur braz dedi bende korktm 😀 nişan flan mı diye sancı su gelmesi hareketsizlik durumunda gel dedi bu sekilde 🙃🥰

Ben çıktım doktorun yanından kızlar nst de sancım çıkmış dedi hissediyomusun dedi bende öyle bi saanci hissi yok arada bi kasilma oluyo gibi ama hafiftej alttan bakıcam dedi baktı açılman yok dedi o baktkdan sonra hafif kanamam oldu doktora söyledim baktığım icin olur braz dedi bende korktm 😀 nişan flan mı diye sancı su gelmesi hareketsizlik durumunda gel dedi bu sekilde 🙃🥰
Ay hadi bismillah diyelim sende bir kıpırdanmalar varr 😍😍😍

Buradaki mesajları mı okudu yoksa ahahhahah 🤣 mızmızlan nazlan ağrın yoksa da aman aman diye ortalığı inlet.başka türlü anlamıyor etraftakiler benim kendi annem de küslük yaptı 6 aydır gelmez gitmez aramaz sormaz kaynanam herşeye koşturur bakar eder mesela.annem doğurunca ne yapcak bakalım ben de doğumdan sonra istemeyeceğim annemi.şans biraz anneye kaynanaya bakmıyor demek ki Allah yardımcımız olsun
Ahahahahah bana da öyle geldi 🤣🤣 evet evet anne, kv, eş hiç farketmiyor karakter meseleri insanın içinden gelecek. Amin canım cümlemizin

Bende muayaneden çıktım. İlk devlet hastanesine gittim nst için. Sancım çıkınca seni yatırmamız lazım dediler bende yatamam dedim kendi doktoruma sormam lazım dedim kağıt imzaladım çıktım 😅 kendi doktoruma gittim sıkıntı yok 1 hafta daha bekler dedi. 36+4 kilomuzda 3100 çıktı 6 haziran sabah 8 de benimde doğumum var

Kızlar benim nst haftada iki kere oluyor artık, belki hatırlarsınız korktugum icin direkt sezaryen dogum istemistim ama icimde bi huzursuzluk vardı normal dogumu denesem mi vs diye, nst grafigim düz cıkıyor kasılma olan yerlerde sanırım kan akışı az oluyor gibi gözüküyormuş tam anlamadım açıkçası o yüzden doktorum çok bekletmeyeceğini söyledi takiple birlikte 3 haziran ya da 10 haziran gibi alacak bu hafta netleşecek, bugün de gireceğim nst ye, yani demem o ki hiç kasmayın normal olsun şu olsun vs diye olacak olan oluyor bi şekilde her şey belli aslında, bebekte cumartesi günü 3 kilo 49 cm di, mide bulantılarım arttı bu ara iki üc günde bi cıkarıyorum kendi kilomdan geçtim bebek zayıflamasa bari

Dün benimde çatı muayenem vardı benimde sabah akıntım oldu kanlı bi tırstım sordum dr a sancı ve su takibi önemlidir dedi onları takip edicez artık

Uykular haram oldu kızlarr. Ben gece yatınca benim kız hareketleniyorr saatlerce durmuyor yaaa. Sabah ta 4-5 gbi uyanıyor aynı . Dopum yapıncada böyle olıcak kesin oğlumda ahnıydı . Başına helen yada sınayan varmııı
Valla benim de öyle çok hareket ediyor. Dün aksam bacak aralarımın kemikleri öyle sızlıyordu ki vajinada batma oldu yürürken kalça kemiklerim agırıyordu doguruyorum sandım cok zor bir geceydi. Ay doguranlar hicc söylenmeyin valla. Bu sekilde cok zor hep stres hep

Bugün kontrolden sonra şehir Hastanesi'nde yatış bölümüne geçiş yaptım, anestezi kontrolleri evrakları ve tam kan verimi yaptım. Çıkan sonuçlarla Perşembe sabah gidiyorum ya cuma ya pzt doğumum olacak 🙏
38+0 i geçelim bekleyelim dediler zaten 2/3 günde bir gidiyorum karın çevresi kontrolü için biliyorsunuz, iki güne netleşiyor kavuşma günümüz ♥️
Sağlıkla inşallah 🙏

Ay bu nstyi bi ben mi sevmiyorum ya o 20 dk varya eziyet gibi geliyor strese giriyorum ya sancı cıkar ya baska bisi vs diye. Sesi de asırı geriyor beni ayyyyyy. Zaten hastaneye girince anksiyetem tutuyor cok zor ya. Sürekli ekrana bakıyorum bisi var mı diye. Bende 31 mayısta gidecegim randevum var 35+1 den selamlar

X