2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Erkekler günune gelirmiş kızzz ozaman seni normal doğumaa
Öyle mi dersin beklemekten ağaç olmasam da bugün birşey duydum doğru galiba kıza hamileyken annenin güzelliğini alırmış erkeğe hamileyken annenin aklını alırmış ne dersin sence doğru mu ay bence doğru ben çok unutkan oldum bu ara

Bak bu çok mantıklı ne de olsa tecrübeler konuşuyor dimi dur bende bakayım bir gezineyim sayfada

Aynen taktım gerçekten sürekli iç çamaşırı değiştirip ıslaklık seviyesini anlamaya çalışıyorum ama neyse çoğumuz aynıymışız
Kız ben henüz hazır değilim galiba hiç bakmiyorum sıra bana gelecek diye
Geliyor gelmekte olan mevsimimmm şunun şurasında ne kaldııııı

Yaseminnn
Kusuyorum şuan ve boğazımı çok zorladım galiba felaket acıyor ve kan geliyor kusarken ama çok belli yırtılıp geldiği birşey var mıdır ya.
Ay o bende de olmuştu hamileliğin başında. Arka arkaya çok kusmuştum en son kan gelmişti. Midene bebiş mi baskı yapıyor acaba ya ilaç da kullanıyorsun

Ay o bende de olmuştu hamileliğin başında. Arka arkaya çok kusmuştum en son kan gelmişti. Midene bebiş mi baskı yapıyor acaba ya ilaç da kullanıyorsun
Akşam yemeğini çok geç yedik dışardaydık anca vakit oldu eve gelince 3 saat oturdum felan ama yok yani mide eritmedi yemeği bebek baskı yaptığı için. Ya bebek vitaminini alıyordur dimi.
O kadar uykusuzum ki gram uyku uyuyamadım sabah işe gidemicem galiba

Alıyordur merak etme, genelde geceleri oluyor galiba kusman. Gün içindekiler yetiyordur . Ay bence de yat Elif valla dinlen patronun da alışsın artık. O kusma öğürme başlı başına insanı mahvediyor zaten

Merak etme aliyordur ben ilk oğlumda hicbirsey yiyemiyordum doğuma gitcegim gün bile kustum maşallah tosuncuk geldi 3.600 daha ne olsun

Doğru valla gelsinler hayırla sağlıkla zamanında da benim hazır olmamı beklerse çok bekler çocuğum

Yaseminnn
Kusuyorum şuan ve boğazımı çok zorladım galiba felaket acıyor ve kan geliyor kusarken ama çok belli yırtılıp geldiği birşey var mıdır ya.
Bende de olmuştu öyle ya elif kusmaktan boğazım yırtılmışti yani resmen bide ben hep safra kusuyordum boş boş kan geliyordu artık zorladığı için ama bebek iyidir sıkıntı etme sen onu Rabbim koruyor

Çok geçmiş olsun canım yaaa o kadar iyi anlıyorum ki seni sabaha karşı uyandım göğsüme sanki bıçak saplamışlar çeviriyorlar.. dayanılmaz bir şey. Kendini tutamadığın için mi kusuyorsun, rahatlarım diye mi. O tahriş de mahveder varya ne yapacağız böyle hiç bilmiyorum

günaydın herkese, hastaneye kaşık biberon veya şırınga götürün diye bir video izlemiştim ilk başta emmezse o şekilde vermek gerekiyormuş, bu konuda tecrübeli olanlar varsa yazabilir mi ilk günler nasıl beslemeli, ilave mama verdiniz mi vs? teşekkürler.

ben tecrübeli değilim ama araştırmalarım sonucu kaşık biberon koydum çantaya , şırınga da iş görür :) ve süt ilk etapta gelmezse mama vermekten çekinilmemeli diye okudum, süt indikten sonra süte devam edebilirmişiz, ama açlık başta sarılık olmak üzere bağışıklık sistemini etkilediğinden riskli oluyormuş , aç kalmasın bebelerr :)

Günaydın güzel annelerr, nasılsınız? canım içimde mayoyla 35 derecede, parmak arası terlikle, buz gibi tatil yeri migrosuna girmek çekti. Aşermeden sayılır mı?
35+4ten sesleniyorum, fena çok fena kızlar. Kaburga kemik Allah ne verdiyse batıyor, rahat oturma, yatma pozisyonu diye bir şey kalmadı. Yorulmak korkulu rüyam oldu aynı zamanda kaçınılmazım. Bir şeyler yerken açlıktan kazınan mide geri geldi bir de hapşırırken öksürürken kaçan çiş var. Ama hala favori nefretim mide yanması. Her şey o mis koku için… son düzlükteyiz hepimize boool bol sabırlar diliyorum canım kızlar

Kaburgasi agriyan arkadaslar icin bir sey sormak istiyorum. Magnezyum iciyor musunuz? Benim o kadar cok agriyordu ki sag arka sutyen bolgesi taraflari . Oturarak calistigim icin oldugunu dusunuyordum ama magnezyuma baslayinca duzenli icince butun agrim bitti. Icmiyorsaniz tavsiye ederim doktorunuza danisin bence. Bir de benim doktorum refluden suphelenmisti reflu agrisini arkadan hissettigimizde olur demisti bu sebeple sabahlari mide koruyucu vermisti. Ama ben artik onu icmiyorum magnezyumu iciyorum agrim yok. Yani benimki reflunun sirta vurmus hali degil de magnezyumun eksikligiymis

Alıyordur merak etme, genelde geceleri oluyor galiba kusman. Gün içindekiler yetiyordur . Ay bence de yat Elif valla dinlen patronun da alışsın artık. O kusma öğürme başlı başına insanı mahvediyor zaten
Evet evet geceleri şükür gündüz hiçbir şeyim yok işte görenler diyor sen nasıl hamilesin.
Ama o yatağa yatınca benim mide tepinmeye geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…