2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Evet karnımız aşağı düştü o yüzden yukarı çekme ihtiyacı oluyor wasnt ıslaklık bende de oluyor. Bunun sebebi Bazen çiş bazen sulu bir akıntı oluyor ama doktoruna sor için rahat etsin. Ayrıca boş yapma my daktırrrr da dee

Haklısın valla adam resmen baskı yaptı, yarın bi yazayım ona da taktığı ismin hakkını vereyim ama anladığım kadarıyla su öyle gelmiyor di mi gelirse foşş diye gelecek?

Kızlar selam. Özellikle son 1 haftadır sol kaburgamın altında bir ağrı vardı. Zaman zaman batıyordu nefesimi kesecek şekilde. O bölge de kızarıktı. Dün gece artık dayanamadım acıya acile gittim önce kadın doğum muayene etti. Bebekle ilgili bir şey yok dedi. Genel cerrah baktı tam batın usg’ye yönlendirdi radyolojide de bir şey çıkmadı.
Şimdi sırt üstü yatarken farkettim resmen sol kaburgam daha dışarıda duruyor dışarıya doğru çıkmış ufak tefeğim kilom da az ama demek ki kaburgam batıyormuş yaşayan var mı?

Bende aynı şeyi yapıyorum bu göbek aşağıda mı acaba diye elimle yukarı kaldırıyorum
Birde bende senin gibi taktım iç çamaşırımın öyle nemli olmasına ama farkettim ki şimdi ben çalışıyorum iş yerinde sürekli kıyafetler içinde olduğunuz için insanın bacak arası terliyor evde olduğum zaman hiç öyle birşey olmuyor bende bebeğin suyu olmadığını böyle anladım.

Kızlar benim göbeğim daha yeni yeni yukarı çıktı ben de bunu garipsedim bi başlarda alt göbeğim bıngıl bıngıl oldu göbek deliğimin üst tarafı ise bebekten dolayı sert ama daha yeni olan bir şey bu

Normal kuzumm herkesin bir değill benimde bi aşagıda bi yukarda yer değiştiriyor ara ara

Benim normalde haftayaydı randevum. Bugün 3-4 kez sezeryan dikişlerim zonkladı yani acıya dayanamadım. Allahtan zeynep kamilde birileri randevusunu iptal etmiş yarına bulabildim. Bakalım ne dicekler

Bu saydıklarını yapıyormuş normal doğumda, ama benim ki mecburi sezaryen. Sezaryen de de yapanlar varmış dedim doktora. Oda orda bi kesi var hemen kapatmamız lazım, yapılmaz ki sezaryen de dedi
Himm doğru olabilir ya sezeryanda hiç duymadım beklemek sıkıntılı sanırım hemen kesip kapatıyorlar diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…