2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar 4.ayimiza girmek uzereyiz.simdiye kadar kızım geceleri ben uyandırmasam uyanmaz sabaha kadar uyurdu.bi kaç gündür saat başı yada iki saatte bir uyanıyor.emzik veriyorum hemen uykuya geçiyor ama bu durum beni korkutuyor açıkçası.boyle kalıcı olursa çok zor olur bı haftadır hiç dinlenmiş uyanmiyorum sizce ne yapmalıyım bunun icin

Son 20 günümü özetledin koalacim çünkü biz 3 aylık olmadan başladık uyku gerilemsi yaşıyorlar sanırım evet zor ama geçici biz hala aynıyız bugün biraz sanki uyudu gibi emzik de tutmuyor hep beni emmek istiyor benim ki

Haftaya randevumuz, tırstım şimdi
Biz de aynı olduk 3 gündür.

Benimki memeye çok bağlı değil emzikle duruyor.gunduz uykuları hep azdı ama en azından gece uyuyodu şimdi oda yok.bu durum kalıcı olursa o zaman yandık.

Son 1 2 haftadır bizde aksamlari uykuya geçemiyoruz ama uyudugunda gece yarısı uyanir 4. Ay atagi maalesef çocukların düzeni alt ust oluyor

Kızlar bebeğinin reflüsü olan var mı sessiz reflü deniyor kusmuyor sürekli ağzına gelip gidiyor baya ağrılı bi şekilde ilk ayından beri başlamıştı yavaştan ama bi haftadır o kadar arttı ki gece yine iyi uyuyan bebeğim artık onu da yapmıyor bi haftadır ne gece ne gündüz uyuyamıyor sürekli acı acı ağzına gidip geliyor çok ağlıyor kendini geriye atıyor çok uykusu var ama uyuyamıyor alerjik zaten ama iki aydır uygun diyet yapıyoruz rahatsız edecek hiç bi şey yemiyorum yani iyiyken yediğim şeyleri yiyorum korkudan ekleyemedik diyete hiç bi şey niye böyle oldu bilmiyorum çok üzgünüm ne o uyuyo ne de biz sürekli omuzda geçiyor günü yavrumun ilaçlar da fayda etmiyor tekrar başladık ama hiç umudum yok çok dikkat etmeme rağmen böyke olmasını anlayamıyorum

Aramiza hos geldin valla bunun bi cozumu varsa bana da soyleyin benimki emzik de almiyor en fazla 2 saatte bir kalkip meme istiyor…

Aramiza hos geldin valla bunun bi cozumu varsa bana da soyleyin benimki emzik de almiyor en fazla 2 saatte bir kalkip meme istiyor…
İlk kızımda ilk günden hep agladigi için öyle atak falan bilmezdim her günümü ataktişimdiki kızımda 4 aydır herşey öyle güzeldi ki bu büyü bozulursa çok üzülürüm

Benimki memeye çok bağlı değil emzikle duruyor.gunduz uykuları hep azdı ama en azından gece uyuyodu şimdi oda yok.bu durum kalıcı olursa o zaman yandık.
Bende sürekli emziriyorum emzik tutmadı. Kalıcı olduğunu düşünmüyorum yigenlerimde gördüğüm için gelişip büyüyorlar beyinleri o şekilde tepki veriyor sadece geçecek

Geçmiş olsun, bizim de emme pozisyonuna gelince kendini geri atma olayı var. Uyanıkken emmiyor. Pusete koyunca da karnı taksa ağzına geliyor, geri yutuyor hızlı hızlı. Bi çözüm getiremedi doktorlar, sür ürünleri diyeti yapıyorum, ona da gerek yok dediler. Kilo alımı sınırda maalesef

Kaç kilosunuz şuan ne kadar sanki benim oğlanla yakındı kilosu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…