2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende iki gündür aklımdan geçiriyorum etiket yapacaktım resmimi değişti aceba bilemedim yanlış biri olmasın diye yapmadım
ayyy içime doğdu demekki ya bende öyle gircem fırsat bulamadım kızım telimi bozdu eski usul telle giriyorum sinir oluyorum donuyo bakamıyorum hiç diyetede girdim ençok o topiğe giriyorum yazıyorum çıkıyorum nasılsın güzelimm nasil gidiyorr benim oğlumla bakışıyorux gülüşüyoruz falan

Canım acemiiii kalp kalbe karşıymış desenee çok özledim sizleri. Aaa ben daha erken doğar diye tahmin ediyorduuum oy kuzum sevmiş annesinin karnınııı sağlıkla büyüsünler inşallah öyle mi böyle mi derken büyüdüler ek gıdaya başlayacaklar şaka gibi

Mevsimiimm ah iyi haberlerinizi almak ne kadar güzel benim de eşim 6 da işten çıkıyor ben saat 6 olunca heyecanlanıyorum. Baba gelicekkk senayı alıcakkk diye şarkılar söylüyorum evde uyku atağı o aralar bizde yaşamıştık. Hepsi geçiyor gerçekten bir gülüşe tüüüm yorgunluklar gidiyor değil mi

Ayy aman iyi olunda canısı çok sevindim eee nasıl gidiyor diyet? Valla bizde aynı oglusla geçiyor günlerimiz biraz gülüyoruz biraz ağlıyoruz

Reactions: Jou
Aynı aynı bizde 6 da çıkıyor eşim oy babamız gelecekmiş diye şarkılar söylüyoruz çabuk geçti mi ya ne zaman geçti biz yaklaşık 3 haftadır öyleyiz bazen azalıyor bazen artıyor öyle gerçekten bir gülüşü herşeyi unutturuyor ne uykusuzluk ne sinir ne yorgunluk hepsi sıfırlanıyor elhamdülillah

Ooo kimler gelmiss Cok merak ettik seni

Yaseminnnn
Hoşgeldinnnn iyi olmana çoook sevindimmm.
İşe gitmiyorsun galiba gidicem demiştin ya

Kizlaar 4.aydan itibaren demir takviyesi basliyoruzz ama saglik ocaginin verdigi damlayi kullanmak istemiyorum. Doktorlarinizin onerdigi markalara acigim

yaaaa sizi yiiirrriiiimmmmmm burdayum canalr kimsede dogru düzgün gelmiyordu bende saldım burayı telimde bozuk bide diyete girdim falan derken anacumdayımm herkesler iyimii uykular nasıll
Millet tek cocukla kayıplara karısmıs biz iki cocukla alemletdeyiz jsjsjs

Reactions: Jou
Kizlaar 4.aydan itibaren demir takviyesi basliyoruzz ama saglik ocaginin verdigi damlayi kullanmak istemiyorum. Doktorlarinizin onerdigi markalara acigim
Ben bestiron almayı düşünüyorum amabaşka öneriniz varsa alıyım.
Sidefer işe yaramıyor llk kızımda denemiştim önceden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…