2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar merhabaa nasılsınız her birinizi çok özledim ben bebekti ev hayatıydı derken buralara çok giremedim. Herşeyi tek başına yapıyorum ve sanırım biraz zorlandım şu aralar çok şükür daha iyi herşey. Hepiniz iyisinizdir umarım. Beni merak edenler olmuş etiketlerde gördüm, çok teşekkür ederim çok şükür iyiyz , Sena 5. Ayına girmek üzere. Bende ruhen 50. Yaşıma filan

Yaa o kadar üzücü ki hiç uyuyamuyor artık Allah şifa versin inşallah

Aaa mesirim gelmis hosgelmisss hepimiz ayni durumdayiz hemen hemen canim bir oyle bir boyle geciyor zaman onlar saglikli olsunda

Aaa mesirim gelmis hosgelmisss hepimiz ayni durumdayiz hemen hemen canim bir oyle bir boyle geciyor zaman onlar saglikli olsunda
Canım kinderss öyle öyle çok haklısın aminn nasıl bebişin , çok hızlı büyüyorlar sanki dimi bu saatlerde bazen eski fotoğraflarına dalıyorum, oyy diyorum çok hızlı geçiyor zaman

Canım kinderss öyle öyle çok haklısın aminn nasıl bebişin , çok hızlı büyüyorlar sanki dimi bu saatlerde bazen eski fotoğraflarına dalıyorum, oyy diyorum çok hızlı geçiyor zaman
Bebisim iyi kuzumm fazlaca hareketli yere birakiyorum döndüğümde parkelerde buluyorum 4aylik olduk bizde bal bunlar ball uyuduktan sonra fotoğraflara dalmak anneligin şanından

Ayy hadi inşallah yaparsn canım ben biraz spora başladm ama çok çabuk acıkıyorum
Sağol canımm hepimiz yapıcaz ben eminim Spora ben de başlamak istiyorumm sırt ağrımdan bel ağrımdan sabah çivili yatakta yatmış gibi kalkıyorum doğru düzgün adım bile atamıyorum çok kötüyüm bu aralar çok çabuk acıkma bende de var diyet yapmayı bu yüzden sevmiyorum ya sürekli ne yiyip yiyemiceğimi düşündüğüm için aklım hep yemekte oluyor

Yaseminnn dün ya da önceki gündü aklımdan geçtin yemin ederim mesajını görünce şok oldum iyi olmanıza çok sevindim canım tek olmak nasıl hepimiz mutlaka tatmışızdır Sena kuşumu bizim için öp koca kız olmuş maşallahh biz de 4’ü bitiricez inşallah, benim kız mayıs başı, ortası derken haziranın 11’inde geldi

Yaseminim hoşgeldin kuzu sonunda çok merak ettik seni iyi olmana çok sevindim aynı şeyi bende eşime söylüyorum bu çocuk büyüyecek ama galiba ben 50 yıl falan yaslancam diye maşallah sena kuzuma hayırla sağlıkla büyüsün bizde 3 buçuk ayligiz teyzesi bende tek bakıyorum oğlusa çok zorladığı zamanlar oluyor bazen eşimin gelmesini dört gözle bekliyorum su sırlara uyku atağı dönemindeyiz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…