2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar
Kızım iki gündür öksürüyor ama öyle çok değil gıcık yapar gibi sizce ne yapmalıyım neyi vardır. Birazdan doktora götüreceğim ama sizede sorayım dedim.
Bazen benimki de oksuruyor. Bazen boynunu cok geriyor kafasini geri atiyor o zaman oksuruyor. Bazen de tukurugu kaciyor sanirim ondan

Kızlar
Kızım iki gündür öksürüyor ama öyle çok değil gıcık yapar gibi sizce ne yapmalıyım neyi vardır. Birazdan doktora götüreceğim ama sizede sorayım dedim.
Elif naptın gittin mi Dr a ben önemli birşey olduğunu sanmıyorum benim ki tükürüğün bide nefesini toparlayamayinca öksürüyor

Elif naptın gittin mi Dr a ben önemli birşey olduğunu sanmıyorum benim ki tükürüğün bide nefesini toparlayamayinca öksürüyor
sabah gittim Mevsim bende doktor birşeyi yok ama kalbinden ses geliyor kardiyolojiye götür dedi ben grip oldu diye götürüyorum adam başka birşey dedi ya. Kafama takıldı. Daha önce kaç kişiye götürdüm hiçbiri böyle birşeyden bahsetmedi bana o kadar dinlediler ne alaka anlamadım ya. Şimdi eşimi almaya gidiyorum iş yerinden yola koyulup gitcez şehir hastanesine özele gitmiştim devlete gideyim bakim ne dicek.

Bebeklerde üfürüm çok sık görülür eğer konjenital değilse ilk birkaç ay içinde kendiliğinden geçer. İnşallah bebeğin de geçicidir. Kontrol ettirmekte fayda var tabii. Kardiyoloji doktoru size detaylı bilgi verecektir.

İyi geceler kizlar.
Benim oglusum 4. Ayinda. 30 mayis dogumlu.
Hala regl olmadım. Aranizda benim gibi olan var mı. İlk oglumda da 8. Aydan sonra olmuştum. Muayeneye de gitmedim
Benim kızımda 30 mayıs doğumlu bu ay regl oldum yeni bitti 40 ımdan sonra oldum sanmıştım meğerse o regl değilmiş ancak değişkenlik gösteriyor emziren annelerde 3-12 ay arası

Sizin bebeler de biraz böyle ııııı mııı diye ses çıkarıyor mu ? Agu,ahu,he gibi şeyler çıkıyor ağzından ama ııııııı diye çıkınca acaba bir yeri mi ağrıyor diye merak ettim.

Göster bakalım ne diyecekler kalpten ses gelebiliyormus ilk aylarda zamanla geçiyormuş öyle bir şeydir belki özel de bazen bana güven vermiyor bir kaç yere göstermekte fayda var

Benim bebeğim keyifli olduğu zamanlarda ve sabahları auuu uuudiye cümleler kuruyor sanki. Gazı olduğunda ııı gibi sesler çıkararak gerilip kendini yatakta kaydırıyor.

Benim kızımda 30 mayıs doğumlu bu ay regl oldum yeni bitti 40 ımdan sonra oldum sanmıştım meğerse o regl değilmiş ancak değişkenlik gösteriyor emziren annelerde 3-12 ay arası
Canim bende haziran 4 dogum yaptim. 2gundur afedersin kahverengi seklinde ara ara leke geliyor. Adet oncesi boyle lekelendin mi direk regl mi oldun sen?

Hayır daha gitmedik Albatt çocuk doktoruna randevu aldık ondan sonra kardiyolojiye gitcekmişiz ayın 24üne randevu aldım

Kızlar sizin bebişlerin uyku saati nasıl ben ne yaptıysam erken yatiramiyorum.mesela gece uykumuza saat 11 gibi geçiyoruz tabi 12.30 kadar salliyorum genelde çünkü uyuyp uyanıyor.genelde 12 gibi uyuyor sabah 10.30 civarı uyanıyor.gece sadece 4 saatte bir ben kaldırıp emziriyorum kesintisiz uyuyor.yazin bu düzen güzeldi ama şuan okul dönemi kızım için erken uyuyalım istiyorum.sabah erken uyandirirsam gece erken yatar mi

Sabah erken uyandırırsanız sinirleri bozulabilir bence ama son gündüz uykusunu erkene alıp akşam uykusuna da daha erken yatırabilirsiniz. 11-12 çok geç saatler bebeklerimiz için ama maalesef her şey istediğimiz gibi gitmiyo bazen benimki 7-7.30 arası kalkıyor bir saate falan tekrar uyuyor yarım saat uyku süresi.. sonra da allah ne verdiyse… gazı kakası olmazsa bazen uyuyor. Ya da akşam olup bayılana kadar ııı ııı

10.30 uyanma saati çok geçç
Benim kız 8-9 gibi akşam uykuya geçiyor mamasını içip uyanmıyor 12 de 1 de mamasını içirip gazını alıyoruz tekrar yatıyoruz kalkmazsa eğer gece sabah 6 gibi kalkıyor.

Haklısınız çok geç uyuyo son uykusunu 9 gibi yapiyo acaba o zaman hiç uykusunu bozmadan gece uykusuna mi geçiş yapsak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…