2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Merhabalar. Oğlum neredeyse 3 aylik ve yarin sünnet olacak. Ne kadar sürede iyileşir tahminen ve neler götürmemiz gerekir yanımızda?
Merhaba, ben 42 günlükken yaptırdım. Lokal anestezi ile sünnet yapıldı. Ameliyathanede yapıldığı için mutlaka yanınızda kalın kıyafet battaniye ve bere götürün. Buz gibi oluyorlar çıktıklarında. Sünnet işlemi yaklaşık yarım saat sürdü. 2 saat hastane odasında kalıp sonrasında taburcu olduk. Doktor krem verdi. O kremi nasıl süreceğimizi gösterdi. Pipinin üzerini kaplayacak şekilde sürmeniz gerekiyor. Bakımı zor değil. Ben 2 saatte bir bezini değiştirdim ve her bez değişiminde kremi boca yaptım. Krem sürerken elinizle sürmemeniz gerekiyor. Macunu diş fırçasına döker gibi pipi üzerini kaplayacak şekilde sıkıyorsunuz.

Kızlar merhaba haftaya cuma oğlum 3 aylık oluyor. Tatil planımız varda bebişini hiç denize sokan oldu mu acaba? Doktoruna da soracağım ama deneyimlenen varsa diye sizlerede sormak istedim.

Kizlar bebeginiz hic ishal oldu mu? Sanki sabah erken saatte ve az once yaptigi kakasi bana cok sulu geldi nasil oluyor bebeklerde ishal bilen var mi?

Ağrımayan yerim yok mevsimim… sabahları kalkınca sanki bütün kaburgalarım birbirine girmiş gibi sırtım ağrıyor kol kaslarım hamladı yeni yeni geçiyor, çok kötüydü ağrısı
Ya bende öyleyim resmen üzerimden kamyon geçmiş gibi her yerin ağrıyor inşallah benimmki de geçer ya aynen böyle ham ağrısı

Ya kızlar kollarınız ağrıyor mu benim kol kaslarım bileklerim çok ağrıyor

Sütü artırırsa bana söyler misin ben de alayım
56 cm di en son 17 gün oldu sanırım ölçtüreli
Maaşallah

Merhabalar. Oğlum neredeyse 3 aylik ve yarin sünnet olacak. Ne kadar sürede iyileşir tahminen ve neler götürmemiz gerekir yanımızda?
Nasılsınız canım oldunuz mu sünnet bizde haber bekliyoruz fıtık ameliyatı olcak oğlum aynı zamanda sünnetini de yapalım dedi Dr şehir hastanesinde olacak

Kızlar dün çok zor bir gün geçirdik gece sabaha kadar hiç uyumadı ateşi vardı sürekli ağladı en sonunda acile götürdük bir sürü tahlil test yaptilar hiçbirsey çıkmadı gecemiz full uykusuz gündüzü de hastahnede geçirdik aksmaa da pertimiz çıktı zaten bugün daha iyi çok şükür düne göre anlamadım gitti niye böyle oldu böyle birşey yaşayan oldu mu dün bogazina birbkav kere elindeki çubuk varya onla baktı Dr sanırım tahriş oldu şimdi emerken falan agliyor bırakıyor sonra tekrar tutuyor

Oyy gecmis olsun asi mi oldu?

Eliiifffffff bende de var o inan şuram ağrıyor demeye utanıyorum artık bükülünce yere oturup kalkarken dimi normalde yok bende diyorum bir bebde mi var bunlar niye böyle oldu diye
Gerçekten benimde öyle namaz kılarken mesela ilk 2 rekatı zorla kılıyorum sonra alışıyor bacağım ama fena bir acı bu vitamin eksikliğinden büyük ihtimal ya. Ama benimde kilomda var biraz Mevsim acil zayıflamam lazım.
Geçen komşu gördü beni Minel İkrayla geziyorduk Elifff çok kilo almışsın sen diye ayy nasıl sinirim bozuldu ya.

Geçmiş olsun Mevsim
Şimdi nasıl bebeğinn

Aynen aynen bende de öyle oluyor ilk başta zorluyor sonra sonra i kadar kalmıyor valla ben bazen o kadar yoruluyorum ki ağrı olunca da oturarak kılıyorum şaka gibi hamileyken bile oturmadim ben namazda. Ben hemen verdim ya boşver takılma hiç illaki verirsin bünye meselesi bu emme bitince vücut kendini toparlıyor kimisi başta kimi ortada kimi de bırakınca boşver takılma bana da şey diyorlar sen nasıl yeni doğum yaptın ya hiç kilo almamissin diyorlar sonra böyle sütun yetmiyor mu ki gibi kiloya bağlayan salak saçma yorumlar geliyor veriyorum laflarini valla hiç canını sıkma verilir de alınır da ben böyle mutluyum de geç

Çok geçmiş olsun Tahlil sonuçlarında birşey çıkmamış çok şükür. Belki üşütmüştür. Mevsim geçişlerinde biz yetişkinler bile hasta oluyoruz. Bebeklerin bünyesi daha hassas.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…