2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ya bende öyleyim resmen üzerimden kamyon geçmiş gibi her yerin ağrıyor inşallah benimmki de geçer ya aynen böyle ham ağrısı 🥺
Benim doktorum vitaminlerime devam etmemi istedi. Bi ara vitaminleri bıraktığımda aşırı yorgun ve bitkin hissetmiştim. Elenatal 3 kullanıyorum çok iyi geliyor bana. Süt kalitesi için de doktorum önermişti. Siz de doktorunuza danışın isterseniz.

Çok geçmiş olsun 🙏 Tahlil sonuçlarında birşey çıkmamış çok şükür. Belki üşütmüştür. Mevsim geçişlerinde biz yetişkinler bile hasta oluyoruz. Bebeklerin bünyesi daha hassas.
Sağol canım evet Dr da öyle söyledi hasta biri ile aynı ortamda bulundunuz mu yakın zamanda dedi eşim hastaydi zaten yeni iyileşiyor oda biz ondan geçtiğini tahmin ettik de ilerlemesinden korktuk çok küçükler daha yaaa 🥹

Benim doktorum vitaminlerime devam etmemi istedi. Bi ara vitaminleri bıraktığımda aşırı yorgun ve bitkin hissetmiştim. Elenatal 3 kullanıyorum çok iyi geliyor bana. Süt kalitesi için de doktorum önermişti. Siz de doktorunuza danışın isterseniz.
Olabilir ya bende hiç dikkat etmiyorum benim içeriği temiz kullandığım bir vitamin vardı o da bitti ondan sonra üstüne düşüp almadım

Sağol pınarim yok ya aşı da değil birden oldu banyo yaptırdim yatırdım güzelde uyudu bir uyandı ateşli en son 38.9 u gördük düştü çıktı falan sürekli emdi ve ağladı geri kalan kısımda bir de babasının kucağında ağlamadan duruyordu
Allah allaaah usuttu mu acaba🥺 sonra gecti bir daha olmadi mi🙄 kiyamam yaaa cocuklar hasta olmasin🥺

Aynen aynen bende de öyle oluyor ilk başta zorluyor sonra sonra i kadar kalmıyor valla ben bazen o kadar yoruluyorum ki ağrı olunca da oturarak kılıyorum şaka gibi hamileyken bile oturmadim ben namazda. Ben hemen verdim ya boşver takılma hiç illaki verirsin bünye meselesi bu emme bitince vücut kendini toparlıyor kimisi başta kimi ortada kimi de bırakınca boşver takılma bana da şey diyorlar sen nasıl yeni doğum yaptın ya hiç kilo almamissin diyorlar sonra böyle sütun yetmiyor mu ki gibi kiloya bağlayan salak saçma yorumlar geliyor veriyorum laflarini valla hiç canını sıkma verilir de alınır da ben böyle mutluyum de geç
Tabiki öyle alınırda verilirde ama insanlar öyle deyince stres yapıyorum

İyiyiz çok şükür 🙏 hala birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Her gün bebeğime farklı bir güncelleme geliyor sanki 😂 Bazen ağlama krizleri, bazen aşırı sakin bir bebiş oluyor. Uyku düzeni hala yok. Siz uyku düzeni oluşturabildiniz mi
Benim kızda öyle ama bu aralar ayrı mızmızzz
Ya nasıl Mevsim biliyor musun mama içiyor ya 1 saat sonra uykusu geliyor tabi uykuya geçene kadar anamı ağlatıyor. 1,5 aylıkken gece 12 1 gibi mama verip sabah 6 da kalkıyordu şimdi 1dede versem 4 te tekrar mama içmek istiyor.

İyi geceler kizlar.
Benim oglusum 4. Ayinda. 30 mayis dogumlu.
Hala regl olmadım. Aranizda benim gibi olan var mı. İlk oglumda da 8. Aydan sonra olmuştum. Muayeneye de gitmedim

Nasılsınız canım oldunuz mu sünnet bizde haber bekliyoruz fıtık ameliyatı olcak oğlum aynı zamanda sünnetini de yapalım dedi Dr şehir hastanesinde olacak

İyiyiz cok sukur sünnet oldu bitti 🙏🧿 özel klinikte yaptırdık sünnet 15 dakika falan sürdü. Bez ve kıyafet getirin demişlerdi ama hiçbiri lazim olmadı. Fitil ve krem yazıldı onu kullanıyoruz. Bir hafta içinde iyilesirmis inşallah 🙏

İyi geceler kizlar.
Benim oglusum 4. Ayinda. 30 mayis dogumlu.
Hala regl olmadım. Aranizda benim gibi olan var mı. İlk oglumda da 8. Aydan sonra olmuştum. Muayeneye de gitmedim
Merhaba Havva, benim bebeğim de 2 buçuk aylık. Geçen hafta kadın doğum doktoruma kontrole gittim. Emzirdiğim için 6 ay boyunca regl olamayacağımı ve bunun normal olduğunu söyledi. Eğer emziriyorsan normalmiş. 6 aydan sonra da smear için kontrole çağırdı.

Allah allaaah usuttu mu acaba🥺 sonra gecti bir daha olmadi mi🙄 kiyamam yaaa cocuklar hasta olmasin🥺
Valla bizde birşey anlamadık Dr da en son viral enfeksiyon olmuş olabilir dedi geçti zaten o gün de bence de ya çocuklar hasta olmasin bugün de ben hastayım boğazım ağrıyor bence oda öyle oldu ama bebeklerin bünyesi daha sağlam olurmuş her ne kadar küçük olsalar da anne sütü ile çabuk atlatırmis

İyiyiz cok sukur sünnet oldu bitti 🙏🧿 özel klinikte yaptırdık sünnet 15 dakika falan sürdü. Bez ve kıyafet getirin demişlerdi ama hiçbiri lazim olmadı. Fitil ve krem yazıldı onu kullanıyoruz. Bir hafta içinde iyilesirmis inşallah 🙏
Oh maşallah hayırla güzelce çabucak iyileşsin kuzum 🥰 darısı bize ameliyat da olacağı için ben biraz burugum 😔

Merhaba Havva, benim bebeğim de 2 buçuk aylık. Geçen hafta kadın doğum doktoruma kontrole gittim. Emzirdiğim için 6 ay boyunca regl olamayacağımı ve bunun normal olduğunu söyledi. Eğer emziriyorsan normalmiş. 6 aydan sonra da smear için kontrole çağırdı.
Emzirme döneminde ilk regl geçikebiliyormus hatta benim kayınvalidem iki yıl sütü bırakana kadar hiç regl olmazmış süt koruyor muhabbeti oymuş aslında

Kızlar
Kızım iki gündür öksürüyor ama öyle çok değil gıcık yapar gibi sizce ne yapmalıyım neyi vardır. Birazdan doktora götüreceğim ama sizede sorayım dedim.

X